• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yiğidim Aslanım Burada Yatıyor By_ChordSolo

ChordSolo

Forum Doktoru
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
chordsolo.wixsite.com
Enst.
Yamaha PSR670&750
Uzun zamandır birşey yapmıyordum,zaman yokluğundan biraz aceleyle oldu.Söyleyecek bir arkadaş varsa sevinirim... :D

Cubase 5,
Halion3,ez drummer,hypersonic2,sampletank2,Real Guitar

İyi bayramlar herkese,yorumlarınızı bekliyorum.

Ch.

Cevap: Yiğidim Aslanım Burada Yatıyor By_ChordSolo

Emeklerine sağlık üstadım..Altyapı hemen kendini belli ediyor..Tonlar tane tane berrak şekilde çıkıyor..Bana öyle gelmiş olabilir hi-hat biraz sert olmuş gibi mixerden biraz kısmak gerekirdi sanki..

Hocam ben birde Sample Tank seslerini programın içine presetleyemiyorum sana pm de atmıştım bir ilgilenirsen sevinirim..Selamlar...

her zamanki gibi harika olmuş ChordSolo..paylaşımlarınızı özlüyoruz.ilaç gibi geldi..çok teşekkürler ellerine sağlık.

Sesler daha da parlak duyuluyor. Akorlar harika....Birinci kısım ritmi (begin) farklı denenebilir.

Eline sağlık sevgili dostum. Harikalar yaratmaya devam ediyorsun. Sevgiyle kal.

Sayın Forum Doktoru, ilk ben parmak kaldırdım. Sanıyorum, bu şahane alt yapının üzerine " söylemeyi " ben hak ettim. Ancak, çalışmanız iki kıta üzerine olmuş. Bu çalışma bildiğiniz gibi sayın Livaneli tarafından üç kıta olarak yapılmıştı. Böyle olunca, hangi kıtayı çekip atmaya yürek dayanır? " Şu sılanın ufak tefek yolları"nı mı, "Ne bir haram yedi" diye başlayanını mı, yoksa, " Bugün efkarlıyım açmasın güller" olanını mı? hangisini çıkarmaya dayanırsınız. Valla ben dayanamam. Hele, daha iki hafta önce İzmir Karşıyaka'da bestecisinden dinlemiş biri olarak... Bu nedenle, acaba bir kıta daha ekleyebilir misiniz? Ben bir meslek lisesi atölye öğretmeniyim. Profesyonel anlamda uğraşmıyorum müzikle. Eğer, " hadi hocam ya!" demeyecekseniz, bir şey daha eklemek istiyorum. Bu eser gerçekten bir marş gibi oldu, yüreklerimizi yakan... Gelin bu şahane alt yapının altına biraz da "viyolensel" ekleyin! ( canlısını beklemiyorum tabii... Orgunuz da bu sesler mutlaka vardır.) yüreğimiz daha da yansın! İzniniz de olursa ben de okuyayım. Son not: Emin olunuz ki, alt yapınıza eş değer bir okumayla karşılaşacaksınız. Bunu taahhüt ediyorum... Selamlar, sevgiler...

Ellerine sağlık üstad.Harika bir çalışma daha.Bravo...

Sayın Forum Doktoru, ilk ben parmak kaldırdım. Sanıyorum, bu şahane alt yapının üzerine " söylemeyi " ben hak ettim. Ancak, çalışmanız iki kıta üzerine olmuş. Bu çalışma bildiğiniz gibi sayın Livaneli tarafından üç kıta olarak yapılmıştı. Böyle olunca, hangi kıtayı çekip atmaya yürek dayanır? " Şu sılanın ufak tefek yolları"nı mı, "Ne bir haram yedi" diye başlayanını mı, yoksa, " Bugün efkarlıyım açmasın güller" olanını mı? hangisini çıkarmaya dayanırsınız. Valla ben dayanamam. Hele, daha iki hafta önce İzmir Karşıyaka'da bestecisinden dinlemiş biri olarak... Bu nedenle, acaba bir kıta daha ekleyebilir misiniz? Ben bir meslek lisesi atölye öğretmeniyim. Profesyonel anlamda uğraşmıyorum müzikle. Eğer, " hadi hocam ya!" demeyecekseniz, bir şey daha eklemek istiyorum. Bu eser gerçekten bir marş gibi oldu, yüreklerimizi yakan... Gelin bu şahane alt yapının altına biraz da "viyolensel" ekleyin! ( canlısını beklemiyorum tabii... Orgunuz da bu sesler mutlaka vardır.) yüreğimiz daha da yansın! İzniniz de olursa ben de okuyayım. Son not: Emin olunuz ki, alt yapınıza eş değer bir okumayla karşılaşacaksınız. Bunu taahhüt ediyorum... Selamlar, sevgiler...

Değerli arkadaşım;ilginiz ve beğeniniz için teşekkür ederim,fazlasıyla mutlu oldum.
Esasen bu çalışmayı yanflüt çalan bir arkadaşım için enstrumental formda hazırlamıştım,sonradan flütün kendinde bir sorun çıkınca vazgeçtik kaydetmekten zaten istediğimiz gibi olmadı...
Bir kıta daha eklemeyi isterdim ama inanın buna zaman bulamıyorum,iş nedeniyle.Şu dinlediğiniz çalışmayı ancak iki ayda bitirebildim.:(
Artık olduğu kadarıyla söylerseniz çok mutlu olurum.
selamlar ve iyi bayramlar...

Ch.

Değerli arkadaşım;ilginiz ve beğeniniz için teşekkür ederim,fazlasıyla mutlu oldum.
Esasen bu çalışmayı yanflüt çalan bir arkadaşım için enstrumental formda hazırlamıştım,sonradan flütün kendinde bir sorun çıkınca vazgeçtik kaydetmekten zaten istediğimiz gibi olmadı...
Bir kıta daha eklemeyi isterdim ama inanın buna zaman bulamıyorum,iş nedeniyle.Şu dinlediğiniz çalışmayı ancak iki ayda bitirebildim.:(
Artık olduğu kadarıyla söylerseniz çok mutlu olurum.
selamlar ve iyi bayramlar...

Ch.

Öncelikle yanıtınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Tamam, canınız sağolsun bunu iki kıta olarak okuyayım. Bayramdan hemen sonra ilk işim bu olacak. İki ay emek verdiğiniz bu eserinizin hakkını vermem konusunda kuşkunuz olmasın! Bulabilirsem, alt yapıya canlı bir viyole çaldırabilirim. Ben de bayramınızı içtenlikle kutluyor, güzel günler diliyorum...

frden slmlar yok bahadir sen bana s 900 aldircan ne kadar tyrosda ayni sesler var desende acaba parmak marifetimi diye dusunmeyede basladim gercek super ellerine saglik