• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yine piyasada Olmuyan Korg pa 600qt&pa800 Timur 2014 .Set Düzenli 10 numara Dene gör.

abrek45

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA600qt
Arkadaslar yine Srt Farkıyla ve yine özel bi set daha

Set de bi kaç düzenleme yaptım alyapısını timur arkadasımız yapmış

emegini çabalarını asla calmak istemem bilin

üzerine düzenlemeler yaptım

2-3 SAYFA roman ritimleri doldurdum

full vahde ve extra dan karışık introlu arabesk slov parçalar var

deneyin umarım hoşunuza gider

full 800 den convert 600 dede kullanabilirsiniz buyrun deneyin bakalımm

Link :

yeni link

user 1 deki vahdeleri dinleyin bana hak vericeksiniz düzenlemiş oldugum set e

Cevap: Yine piyasada Olmuyan Korg pa 600qt&pa800 Timur 2014 .Set Düzenli 10 numara De

emeğine teşekkür ederim.

Cevap: Yine piyasada Olmuyan Korg pa 600qt&pa800 Timur 2014 .Set Düzenli 10 numara De

teşekkürler

teşekkürler ederim

pa 800 için kaçlık ram için bu set bilgisini yazarsanız cok seviniriz

teşekkürler beat disco slow rap hıphop çesitleri ve yeni sesler ile bi fark yaratabilirmisin yalnız 64 mb ram mümkünse tabii çalışmalar için sonsuz teşekkürler keşke bu tarz aletlere ücretsiz sunsalar kaliteli setleri sonuçta kaliteli sağlam set olmayınca bu aletler beş para etmez sürekli üreten bi insan olarak birilerinin birilerine yardım etmesi gerekir o kadar program paylaşıyolar sitede üyeden para kazanıyolar böyle bi düşünce neden hayata geçmesin ki o kadar emek veriyorsunuz sonuçta sadece düğün işinde iki misket bi kasap olarak düşünmeyin bu klavyeyi meslek olarak yapanlar almıyor sadece bu benim kendi fikrim gerisi şapka çıkartıp iyi bi düşünen insanın var olduğunu görmek akıl verenler her zaman olur ama bu korg bence türk ritmlerinde bile daha kalite sağlam setleri hakediyor ben demo yapıyorum benim uzmanlık alanım kayıt ama herkesin işi farklı ben beste yapabilmem için yeni ritm gerekiyor ki beste olsun sen düğüncü arkadaş farklı bi setle aynı misketi kasabı farklı setle çalsan insanların dikkatini çekip beğenisi kazanmazmısın ama birileri iki ritm çalarda bizim millette iki davula hoop sesine oynarsa gerçekten bu klavyenin dili olsada konusşa dertli klavyem derim bence hepimiz paralı usbleri kullanmak istiyoruz ama ben paralı usblere tonlarca para dökmeye karşıyım birileri ticaret için bu paraları ödemek zorunda bırakılabilir eğer ben bir gün bu işi kavrar set yazabilirsem birilerine inat yaptığım seti paylaşıcam keşke herkes kopyala yapıştır aynı set üstünden paylaşım yapmasa o zaman bizde bu klavyenin tüm sırrını çözmüş oluruz bazılarınıda düşünün benim gibi ticari olmadan hobi olarak uğraşan insanları da düşünün
sırf bu klavyeden bişeyler üretebilmek zorunda kalıp zor imkanlarla bişeyler sunabilmek adına sonuçta bu gitar değil klarnet değil bu tüm bir orkestra anlayandan allah razı olsun diyelim anlamayanda canı sağolsun sesimizi duyurabildiysek ne mutlu bize

Re: Yine piyasada Olmuyan Korg pa 600qt&pa800 Timur 2014 .Set Düzenli 10 numara Dene

kardeşim setini yükledim inçeledim yani analmıyorum harkezin duygusu farklıdır tabi ama ben böyle bir duyguya anaklm veremiyorum paylaştığın sette inan bana hiç birşey yok yanlış anlama lütfen kardeşim yani boşuna yüklüyoruz bu setleri bu forumdan hemen henmen bütün setlei indirdim yok kardeşim tabi emeğe saygı kesinlikle kızdığım taraf şu yok bu set harika yok bu set piyasada yok öyle böyle diyorsunuz seti yüklüyoruz yenim ediyorum gülüyorum yaa kendi kendime bu settlerle bu insanalr nasıl proğram yapıyorlar anlamıyorum

hocam setin çok guzel pa600 qt de denedım özellıkle 9/8lik ritimlerin çok hoş emeğine sağlık

Re: Yine piyasada Olmuyan Korg pa 600qt&pa800 Timur 2014 .Set Düzenli 10 numara Dene

yaa kardeşim denedim lütfen yaa yapmayın hiç bir şey uyok setinde dene gör ne denicem yaa sizin gibliler yüzünden aleti kastık ya yeter yaaa yükle sil yükle sil bune yaa ayıptır kardeşim dalgamı geçiyorsunuz

teşekkürler beat disco slow rap hıphop çesitleri ve yeni sesler ile bi fark yaratabilirmisin yalnız 64 mb ram mümkünse tabii çalışmalar için sonsuz teşekkürler keşke bu tarz aletlere ücretsiz sunsalar kaliteli setleri sonuçta kaliteli sağlam set olmayınca bu aletler beş para etmez sürekli üreten bi insan olarak birilerinin birilerine yardım etmesi gerekir o kadar program paylaşıyolar sitede üyeden para kazanıyolar böyle bi düşünce neden hayata geçmesin ki o kadar emek veriyorsunuz sonuçta sadece düğün işinde iki misket bi kasap olarak düşünmeyin bu klavyeyi meslek olarak yapanlar almıyor sadece bu benim kendi fikrim gerisi şapka çıkartıp iyi bi düşünen insanın var olduğunu görmek akıl verenler her zaman olur ama bu korg bence türk ritmlerinde bile daha kalite sağlam setleri hakediyor ben demo yapıyorum benim uzmanlık alanım kayıt ama herkesin işi farklı ben beste yapabilmem için yeni ritm gerekiyor ki beste olsun sen düğüncü arkadaş farklı bi setle aynı misketi kasabı farklı setle çalsan insanların dikkatini çekip beğenisi kazanmazmısın ama birileri iki ritm çalarda bizim millette iki davula hoop sesine oynarsa gerçekten bu klavyenin dili olsada konusşa dertli klavyem derim bence hepimiz paralı usbleri kullanmak istiyoruz ama ben paralı usblere tonlarca para dökmeye karşıyım birileri ticaret için bu paraları ödemek zorunda bırakılabilir eğer ben bir gün bu işi kavrar set yazabilirsem birilerine inat yaptığım seti paylaşıcam keşke herkes kopyala yapıştır aynı set üstünden paylaşım yapmasa o zaman bizde bu klavyenin tüm sırrını çözmüş oluruz bazılarınıda düşünün benim gibi ticari olmadan hobi olarak uğraşan insanları da düşünün
sırf bu klavyeden bişeyler üretebilmek zorunda kalıp zor imkanlarla bişeyler sunabilmek adına sonuçta bu gitar değil klarnet değil bu tüm bir orkestra anlayandan allah razı olsun diyelim anlamayanda canı sağolsun sesimizi duyurabildiysek ne mutlu bize

Bence tam tersi olmalı..keşke hiç bir kimse; hiç bir orga set yapmasada, piyasada beleş ve paralı setler olmamış olsada...o zaman müzisyen ile çalgıcının ( müzikten anlamayan ) farkı belli olmuş olur du diyorum...

Dolayı ile herkes uğraşıp emek harcadığı kadar güzellikte set yapabilirdi VE o yaptığı seti kadar da güzel müzik yapabilirdi... müzik yapabilirdi.......... ve dolayısıile de gerçek müzisyenle, müzisyenim diye geçinenlerin farkıda çok bariz belli olurdu..... ... ritim yazmasını bilmeyen insanlarda müzisyenim diyorlar ya ona yanıyorum... neymiş müzisyen müzisyene yardımcı olmalıymış... ritim yazmasını bilmeyene bizde müzisyen demezler ve kimse bırak yardım etmeyi kendine muhattap bile almaz....o zaman müzisyenim diye geçinemnler ile müzisyenin farkını herkes görür iyi müzisyenler iyi işlere koftilerde kofti işlere giderdi...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri