• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yükselmuzik evine tskler

emreyusuf55

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
SAZ
Yükselmuzik evine sonsuz tskler sonunda beni org arama derdinden kurtardı bana pa60 gönderdi ve tum org sorunumu halletti pa60 kötü diyenler vardı bence hepsi kafadan atıyorlar o org degil canavar tskler yüksel hemserim işlerinde üstun basarılar pa60 la yola devam :)

Cevap: Yükselmuzik evine tskler

Yüksel müzik evi hakkında yalan yalnış iftiraların da doğru olmadığı ortaya çıkmış oldu galiba

hemserim biz takas yaptık ben orggu göndermedim yüksel bana orggu gönderdi al bak dene hosuna giderse sende kalsın hosuna gitmese geri gönder dedi benim hosuma gitti bende ona or700 u gonderecem ALLAH RAZI OLSUN tum ihtiyaclarımı karsıladı

yüksel bey bu siteye ilk girdiğim zamanlar çok yardımcı olmuştu.kendisi başarılı bir müzisyendir.saygılarımı sunarım.......

kargoda hasar görmeyeceğini bilsem bir g-600 siparişi verecem ama kargo taşımacılığına güvenim yok.yoksa temiz bir alet göndereceğinden şüphem yok.

kargoda hasar görmeyeceğini bilsem bir g-600 siparişi verecem ama kargo taşımacılığına güvenim yok.yoksa temiz bir alet göndereceğinden şüphem yok.[/QUOT

bana pa60 ptt kargo ile geldi ve pa800 un orjinal kutusunda geldi :)

hic bir sorun olmadan geldi

Ben teşekkür edrim mustafa abi sendende allah razı olsun A dan Z ye cihazlarını benden aldın sana şuan tek bir org stand sözüm var onuda en kısa zamanda yollayacağım Korg Pa60 Hayırlı olsun ALLAH bol kazançlar versin

akor yüksel bey bu siteye ilk girdiğim zamanlar çok yardımcı olmuştu.kendisi başarılı bir müzisyendir.saygılarımı sunarım....... Rica ederim akor üstadım elimizden gelen yardımları herzaman karşılıyoruz değerli dostlarımıza

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri