• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

zoom g1

nafiz_erdal

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg pa 55
arkadaşlar elektro bağlamada zomm g1 kullanıyorum guzel ton ayarlayamadım kullanan arkaaşlar yardımcı olabılırler mı ton paylaşımı için...

Cevap: zoom g1

konuyu ilgili foruma açmamışsın.. ben taşıdım.

güzel kardeşim bende g2 kullanıyorum iç mekan dış mekan çok farklı tonlara neden oluyor düğün yada program esnasında yapmış olduğun tonların eksikliklerini çalarken gidermeye bak o şekilde kayıt et en güzel ton seni etkileyen kendinin yaptığı tondur sana tavsiyem evde sakin kafayla kulaklığı tak tonlarını yaz ve kayıt et daha sonra cihaza girdiğinde bazen efekler yada gainler çok olduğunda uğultu yada ötme yapıyor onları inceden ayarla zamanla işin kurdu olacaksın buna eminim kolay gelsin başarılar.

teşekkür ederim yardımın için... ayarlayamazsam octave alacağım bu gidişle ...

güzel kardeşim bende g2 kullanıyorum iç mekan dış mekan çok farklı tonlara neden oluyor düğün yada program esnasında yapmış olduğun tonların eksikliklerini çalarken gidermeye bak o şekilde kayıt et en güzel ton seni etkileyen kendinin yaptığı tondur sana tavsiyem evde sakin kafayla kulaklığı tak tonlarını yaz ve kayıt et daha sonra cihaza girdiğinde bazen efekler yada gainler çok olduğunda uğultu yada ötme yapıyor onları inceden ayarla zamanla işin kurdu olacaksın buna eminim kolay gelsin başarılar.

Şirin kardeş kesinlikle haklısın, iç dış mekan çok fark ediyor. Birde dediğin gibi evde yazdığın ton farklı, düğünde cihazda farklı çıkıyor. Zaten bu g2nu'ya da alışamadım. Zoom 505 iyiydi :( ayarlı idi, düğünden düğüne... Şayet varsa elinde güzel g2nu sesleri paylaşırsan çok makbule geçer, şimdiden teşekkürler....

Moderatör tarafında düzenlendi: