B

Profil mesajları Son aktivite Paylaşımlar Hakkında

 • Ustam selamun aleyküm bnde kendi setime intrilari atak yapmak istiyorum seni sette olduğu gibi nasil yaparim yardimci olurmusunuz
  ya bn size gondr sem siz ayarlasaniz bn cok ugrastm nota. ayarni bi turlu yapamadim
  mrb kardesim elim de bi zurna var bi turlu nota ayarini yapamadim ALLAH rizasi icin bna biraz bilgi verirsen cok sewinirim simdi den tşkeler..
  Hocam hayirli aksamlar rahatsz ettim ama bir sorum olacak musait iseniz.. Olmasa mektubun parcasinin ritim olcusu kac aksak bir ritme sahip gibi. Tekrardan ozur dilerim hakkinizi helal edin..
  sitede bi sürü link var kutludoğum haftası münasebetiyle çalışmamız var zikirli içerisinde özellikle tasavvuf ney ve zikirlerin olduğu set varsa allah rızası için yardım edin zor durumdayız şimdiden tşk ederim
  Esas siz hakkınızı helal edin. sizin emek verediğiniz setinizi zevkle kullanıyorum. amatörüm, evde kendimce çalmaya çalışıyorum, ama sonuçta sizin emeğiniz var. Sevgiyle kalın. sağlıkla kalın.
  değerli arkadaşlar sıkıntılardan dolayı cihazı sattmıştım,işlerim düzelmek üzere allah izin ederse tekrar buralarda olacağım.murat kardeşim syavas dostum.inşallah tekrar beraber olacağız.
  sayın syavaş v3 upt sette bazı değişiklikler var ,unuttuğum tanbur sesi sete eklendi,balkan ritimleri setten çıkarıldı.
  şimdilik allaha emanet olun.saygı ve sevgilerimle
  Daha önce BESBURPA800V3.SET(42.515kb) indirip yüklemiştim. şimdi BESBUR_V3e_upt.SET (42.673kb) set indirdim. Neler update edilmiş acaba? Bilgilendirirseniz sevinirim. Tekrar teşekkürler.
  Birde gözümüzün önünde olun. Kaptansız gemi personeli yapmayın bizi.:)
  Hocam nerelerdesainiz? site bir yenilendi, herşey darmadağın oldu.
  ben updateden önceki setinizi indirip yükleyip kullanıyordum. fakat v3ün bir de updatesi çıktı. nedir fark hocam. yanıtlarsanız sevinirim.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Top