volkan.65 | Trakya Müzik
 • Trakya Müzik 18. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.

V
Tepkime puanı
2

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • çok sağol kardeşim , kardeş bu şekilde tek tek düzenlemesi baya göz yoruyor ben yeni bir şey buldum fl studio da dwp direckt wave varya onu açtım , ses dosylarının hepsini seçtim içine atarken en üstteki rakam önce gelecek şekilde attım sonra dosyalar sırasıyla dwp nin içine geldi fakat ses bozuk çıkıyordu ordanda sağ tıklayıp remap zone ( s) as drum kit seçtim tüm dosyaları yerli yerine getirdi ,bu şeklide istediğim ses dosyasını dwp olarak kaydedebiliyorum , hemde sesler süper çıkıyor . yardımların için çok sağol kardeşim
  kontakt 5 baya göz yoruyor iki dosyayı anca bitirebildim kontakta , videolar içinde tekrar teşekkür ederim. Allah rağzı olsun senden.
  çok sağol volkan kardeşim videoları aldım ellerine sağlık, Allah senden rağzı olsun. herşey için çok teşşekkür ederim.( mesaji özeldende attımda gitmediyse diye burdanda yazdım, özelden gönderdiğim mesajları göremedim de kardeş :)
  volkan kardeşim videolu anlatım yaparsan çok sevinirim , sürekli izleyip öğrenirim , hem senide gereksiz yere rahatsız etmem.
  sen sadece bir tane ses dosyasının yerleşimini videoda sesli bir şekilde anlatarak yap ben ona bakarak yapmaya çalışırım.
  yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Allah senden rağzı olsun.
  volkan kardeşim 3-4 günde anca indi nasil dosyaymış öyle :) , fl studio ile açmaya çalıştım dwp olarak sesler ayar yerleri bozuk çıkıyor , ama çok kaliteli ses dosyaları mevcut eline koluna sağlık kardeşim , şimdide kontakt 5 indiirip kuracam umarım xp de sorunsuz şekilde çalışır . tabi birde bu dosyalar kontakt 5 de inşallah yerli yerine gelirde sesler , süper kaliteli birşeyler yapmaya başlarım Allah'ın izniyle. konuyla ilgilendiğin için çok sağol kardeşim. Allah rağzı olsun senden , herşey için çok teşekkürler.
  Zippyshare.com - KARTAL 3X.SET.rar
  Link burda Kardeşim Şayet bir sıkıntı olursa Tlfonunu yaz vatsaptan atayım.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst