• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA2X soru

rafael

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
xd9
Arkadaşalar öncelikle selamün aleyküm. Ben aslında yaklaşık 3 yıldır xd9 kullanıyorum. Ama şuanda elimde imkan olsa hemen gider pa2x alırım. Birdenbire kafama takıldı o org nedense. XD9 u almadan önce pa80 hayranıydım. Ama tünelmüziğe gidince cihaz biraz pahalı geldi. Vazgeçtik pa80 aldık. Memnunumda aslında. Arkadaşlar ben biraz araştırdım ama yinede sizede sormak istiyorum. Şuanda pa2x in 0 ı ve 2. eli ortalama ne kadar. Bu fiyatlar 2, 3 yıl sonra sizce nasıl olur. Yani ne kadar düşer. Ben xd9 dan dolayı en azından 1500 tl yi garanti görüyorum. Ama birkaç düğün parasıylada 3 4000 bin tl biriktirmek çok zor. Helede benim gibi öğrenciyseniz. Lise 3 e gidiyorum. Bide şu var. Ben xd9 u babamın parasıyla aldım. Ama ahdım var xd9 dan sonraki orgumu kendi paramla almak istiyorum. Ben birazda dini musıki yaptığımdan dolayıı bizim işler çokda yoğun olmuyo. Bide düğünden aldıklarımızda zaten düşük meblalarda. Yani bu org aslında benim için neredeyse hayal gibi bişey. O yüzden o parayı bulmam çok zor. Ama elimden geleni yapıcam. O yüzden bu fiyat konusunda sizinde düşünce ve bilgilerinizden yararlanmak istedim. Eğer bu konuda beni biraz aydınlatırsanız çok memnun olurum.Teşekkürler.