• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2000 liraya kadar orta halli

aranger

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 2x pro + breath controller
arkadaşlar 2000 lira civarı bi sinty arıyorum.tek istediğim ribbon kontrolü olması ve en az 64MB ram olması ilk sintym olucak ne diyosunuz ?

Cevap: 2000 liraya kadar orta halli

saol halil konuyla ilgilendiğin için.ama baksana kimsenin bana yardımcı olucağı yok bu konuda :S :S :S ;?

Sevgili Üstadım alacağın alet Korg Triton Studio olur.Bütçene uygun.Türk Sample sesleri ve kullanımı süper bi alet.Profesyonellerin tercihi.Korg Triton Studio.İyi çalışmalar.

Sevgili Üstadım alacağın alet Korg Triton Studio olur.Bütçene uygun.Türk Sample sesleri ve kullanımı süper bi alet.Profesyonellerin tercihi.Korg Triton Studio.İyi çalışmalar.

saol hocam konuya ilgi gösterdiğin için triton studio araştırıyorum bende

1000 tl ye triton klasik alabilirsin ribbon control var midi bağlantı pedal ve breath controller kullanabilirsin saygılar

selam...nord alacağım için elimdeki sıfır denecek temizlikteki roland juno-di mi 850 tl ye satıyorum...bir incele derim juno di yi...aletin faturası da mevcut..