• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2016 BESTEMOZİ.set

• Konbuyu başlatan okan09
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 19
  • Görülen : 5K
Cevap: 2016 BESTEMOZİ.set

hocam bu seti globali ile birlikte mi yüklediniz? Kitlerde sorun oluyor mu nasıl yüklemeli pa900 e?

Arkadaşın PA3X LE modeline benim hazırladığım seti globali silerek yükledik hiç bir sorun olmadı şu an da da benim hazırladığım BESTEMOZİ. seti kullanıyorİ,yükleme yaparken GLOBAL i silerek yükleme yapınız çünki pa600 ile pa900 sistem farkı var

arkadaşın pa3x le modeline benim hazırladığım seti globali silerek yükledik hiç bir sorun olmadı şu an da da benim hazırladığım bestemozi. Seti kullanıyori,yükleme yaparken global i silerek yükleme yapınız çünki pa600 ile pa900 sistem farkı var

teşekkürler hocam.

Bu zamana kadar cok set denedim ama bu set harika, slow ve vahde agirlikli,seslerde mükemmel,tavsiye ederim.

tesekkürlerrrr

teşekürler

Okan hocam teşekkür etmiştim bir teşekkür ne ki çooook teşekkür ediyorum paylaştığın set çok güzel güzel sesler var sağol

Okan hocam teşekkür etmiştim bir teşekkür ne ki çooook teşekkür ediyorum paylaştığın set çok güzel güzel sesler var sağol

güle güle kullanın aynı sete 3-5 değişiklik yaptım yakında onuda paylaşacağım ama çok beklenti içinde olanlar fazla bişey beklemesin kendimde aynı seti kullanıyoum fazlasıyla yetiyor,saygılar.

sayın üstadım
emekleriniz ve paylaşım için saygılarımla
aydın merkezde yeriniz varmı

Son düzenleme:

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri