• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a 1000 e yeni eski karışık ritimler

• Konbuyu başlatan by1983
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 3K

by1983

Gold üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA TYROS 3 KORG PA 700 OR
selam değerli müzisyen arkadaşlarım dün gökhan abimle cevher10 la baya konuştuk sağolsun sizlerin adınada yaptığım çalışmaların memnuniyetinden bahsetti hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum inşaallah daha güzel paylaşımlar yapmak dileğiyle şimdi yeni ve eski ritimleri ve sesleri gönderiyorum memnuniyetiniz benim için çok değerli inanıyorum or 700 de de tyros ta da bu paylaşımları devam ettirmek niyetim saygılar sevgiler sunuyorum :)

Ekli dosyalar

• Yeni klasör.rar
    719.4 KB · Görülen: 735
Cevap: a 1000 e yeni eski karışık ritimler

sevgili Bayram kardeşim;ilk teşekkürün benden olsun. daha akşam telefonda dinlediğim ses ve ritimler şu an sitede ve bizim beğenimize sunulmuş durumda, ben kendi adıma çalışmalarını yakınen takip eden ve beğenen birisi olarak; tekrar teşekkür eder, sağlık mutluluk, ve bol kazançlar dilerim.sağlıcakla kal sevgili kardeşim.

Bayram kardeşim senin hakkın ödenmez inan. Onlar nasıl ritimler öyle okuldan geldikten sonra hemen baktım ritimlere hepsi birbirinden güzel. Bir tarih öğretmeni olarak müzikten fazla anlamam ama o çiftetelliler inan müzik zevki olmayan adamı bile çoşturacak güzellikte eline, koluna, emeğine sağlık. Yalnız sende şöyle güzel bir oyun havası ritimi istemiştim. Genelde 9 -8 lere ağırlık vermişşin.Neyse bir dahaki çalışmarında unutma sakın:)))))) Senden son isteğimde bu güzel çalışmarının arkasını getir. Bak bi sen kaldın zaten a1000 emekçisi şimdiden çok teşekkür ederim. Yeni ritim ve seslerini sabırsızlıkla bekliyorum. Kendine iyi bak emekçi kardeşim.

güzel ritmlerin için çok teşekkürler.. emeğine sağlık..

teşekkürler....