• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A 2000 rıtım

yilmazch

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pax2-yamaha A 2000-
yaklasik 19 yillik müzik yasamimda en son ve ilk defa yamaha kullanmaya karar verdim,2 aydir aleti tanimaya calisiyorum.Bu sebeble sitelerdeki piyasadaki ulasabildigim pek cok ritmi toplamaya calistim.Malum a 2000 icin emo usb disinda pek calisma henüz yapilmamis.A100o ve OR 700 ritimlerinin coguna baktim ne ilginctir ki onlarin cogunda Roland e 86 tarzi ritimler yazilmis.Davul sesleri hep önde alt yapi cok sert seslerle yazilmis.BAs duyulmuyor bile. oysaki Duygular aslinda güzel ama vuruslar yanlis. Eminim farkindasiniz Dünya genelinde artik sert ritim ve sesler tarihe karisti.Diyorum ki madem yamaha da bambaska bir sound anlayisi var,artik su Roland ve Korg etkisinden kurtulun sa da, yamahaya özgü ritimler ve sesler yapilsa ve bu sayede gerek kücük gerk se büyük sahnelerde kulaga hos gelen,calani,söyleyeni ve de dinleyeni rahatsiz etmeyen hos müzikler aranje edilse....

Cevap: A 2000 rıtım

doğru söze ne denilir toplum olarak sert yaklaşımlara ilgimiz büyük zarif yumuşak olmayı öğrenemedik :)