• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yardım A1000 yardım lazım

• Konbuyu başlatan eddie
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 910

eddie

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
PSR A1000 TR - Baglama
Arkadaşlar oğluma başlangıç için aldığım bu orgta bir sorun yaşıyorum. ACMP kısmına bastığım zaman ses transpose oluyor. Sağ klavye "Mi" üzerinden kayıyor bunu nasıl duzeltebilecegimi söyleyebilirseniz çok sevinirim. Ya ACMP ye yani sol akumpanya kısmına ya da klavyenin sağ kısmına transpose yapma ayarını bir türlü bulamadım. Video ekledim sorunu izleyebilirsiniz

En Kolayi Elinizde Orgun Kullanim Kilavuzu Varsa Orgu Fabrika Ayarlarina Geri Dönüsüm Yapin Sorunun düzelicegine inaniyorum Kolay Gelsin.

Arkadaşlar oğluma başlangıç için aldığım bu orgta bir sorun yaşıyorum. ACMP kısmına bastığım zaman ses transpose oluyor. Sağ klavye "Mi" üzerinden kayıyor bunu nasıl duzeltebilecegimi söyleyebilirseniz çok sevinirim. Ya ACMP ye yani sol akumpanya kısmına ya da klavyenin sağ kısmına transpose yapma ayarını bir türlü bulamadım. Video ekledim sorunu izleyebilirsiniz

En Kolayi Elinizde Orgun Kullanim Kilavuzu Varsa Orgu Fabrika Ayarlarina Geri Dönüsüm Yapin Sorunun düzelicegine inaniyorum Kolay Gelsin.
Cihazı fabrika ayarlarına sıfırlayın.
Yamaha için:
Orgu kapatın ve sağ en sondaki do notasına basılı tutarak cihazı açma düğmesine basın.
Yine orgu kapatın ve sağ en sondaki si notasına basılı tutarak orgu açın.
Ayarlar sıfırlanacaktır. Yüklü veriler ve dosyalar kaybolmaz.