• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000TR v2+ , Or700TR V2+, Tyros 2-3-4 Konuları Bir Arada

Cevap: A2000TR v2+ , Or700TR V2+, Tyros 2-3-4 Konuları Bir Arada

Abi bende de A2000 var v1, bu alete kendi sample larımızı nasıl atarız rgt diye bir format var bunu okuyup çevirebilen herhangi bir program var mı?

a2000'e şuan için kendi sample sesleriniz atamıyorsunuz.

şimdlik usb'ye bağlısınız...

a2000'e şuan için kendi sample sesleriniz atamıyorsunuz.

şimdlik usb'ye bağlısınız...

Emo nun usb sini de aldım ama mutlu değilim açıkçası. Sesler bence çok kuru geliyor. Hem alete hem usb ye bu paraları verdikten sonra kendimizinde bir şeyler ekleme hakkı olmalı. Emo nun iletişim numarasını aradığımda bana sistem kapandı artık mümkün değil dediler (Ben bu cümleden hiçbirşey anlamadım).. Amerika yamahaya bile mail attım ama ordan da cevap yok.. Bu konuyla ilgili kimse birşey paylaşmıyor sanki pandoranın kutusu. Bu tarz aletler bence paylaşım oldukça güçlenir ve alıcısı artar keza korgun tek tutulma sebebi de bu nevale bolluğudur. Açıkçası yamaha yı indirimli ve taksitli alabildiğim için tercih ettim ama böyle giderse ne ilerde kendim kullanırım ne de eşe dosta tavsiye ederim.

üstad kolay gelsin v2 plus ailesine yeni katıldım hala kendi arşivimi kafama göre kurmakla ugraşıyorum troys3 e ait ritimleri v2plus da okuyabiliormuş diye duydum aslı varmıdır sizce kolay gelsin

arkadaşlar accoump akor sabitleme varmı a2000 de?