• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A3000 istanbul strings

• Konbuyu başlatan feroo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 3K
Cevap: A3000 istanbul strings

Ellerinize sağlık bu gidişle A 3000 alacağız herhalde.

Ferhat ustam eline, yüreğine sağlık mükemmel olmuş...İcrada breath controller kullandın mı?Ayrıca rica etsem bu sesi paylaşabilir misin?

Bu ses cihazın kendi sesimidir acaba?gerçekten güzel olmuş

Selamlar arkadaşlar sesi breath le çaldım alete dısardan yüklediğim bi sample iki ses birlesiminde oluştu

Selamlar arkadaşlar sesi breath le çaldım alete dısardan yüklediğim bi sample iki ses birlesiminde oluştu

iyi uyusmus Kronosun kmp yaylarindan denemeler yapiyorum bende ama fazla tad vermiyor...

sizde bu sekilmi yaptiniz yoksa kronostan istanbul strings combisinden sample kayitmi aldiniz?

mahzuru varsa cevaplamayin lutfen sorun degil ;)

Yok rica ederim kronosun combisini denedigimde (yani samplelerini) o kadar cöp bi soundu vardı ki hayret ettim demekki aletin üzerinde üst üste bindirince portamento falan verince ses güzelleşmiş..ben la score den ve akai ses banktan strings samplelerini birleştirdim yine olmadı dedim :) ama aletin üzerinde edit yapınca sonuc bu çıktı :)))