• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Açık teşekkür

begovic_TR

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland SH201,KORGPA800v2,Yamaha A3
Bir süredir yeni aldığım PA800 için uygun set arıyordum.Konular içinde Trakya Düğüncü set adlı seti indirdim,artı hiçbir ayara gerek kalmadan tam istediğim gibi oldu alet.

Başta bu setin sahibi olan arkadaşa,düzenleyen ve paylaşan arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum.:)

Cevap: Açık teşekkür

......ilk defa ilk indirdiği seti beğenip te tam memnun kalan ve bunu da tşk...ederek bildiriyorsun ya.....seti yapanada sana da helal olsun kardeşim....:)

setin tam adını söylersen herkezin işine yarar kardeşim aradığın seti bulmana sevindim .

Sizede eyvallah kardeşler,Trakya Düğüncü Set adı,burada görmüştüm ilk kez ama link ölüydü,şu an tam yerini hatırlamamakla beraber,google'dan arayıp bulmuştum.İçindeki 2/4 ler 9/8 ler dehşet,helede bir nostalji slow ritmi varki,benim gibi eskicileri coşturan cinsten yapmış arkadaş,tam Arif Cengiz Atilla tadında herkese en azından bir kere bakmalarını tavsiye ediyorum :):)

Sizede eyvallah kardeşler,Trakya Düğüncü Set adı,burada görmüştüm ilk kez ama link ölüydü,şu an tam yerini hatırlamamakla beraber,google'dan arayıp bulmuştum.İçindeki 2/4 ler 9/8 ler dehşet,helede bir nostalji slow ritmi varki,benim gibi eskicileri coşturan cinsten yapmış arkadaş,tam Arif Cengiz Atilla tadında herkese en azından bir kere bakmalarını tavsiye ediyorum :):)

O zaman seti burda paylasin,diger duguncu arkadaslarda faydalansin.

Yüklüyorum hemen,haklısın

5 gün olmuş...yüklüyorum demişsin..galiba biraz yoğunsun...bekliyoruz....

5 gün olmuş...yüklüyorum demişsin..galiba biraz yoğunsun...bekliyoruz....

Ferit kardeş daha o gün açtım ben konuyu,ancak buraya değil.herkes görebilsin diye yeni bir başlık altına..Linki

paylaşım için teşekkürler arkadaşım setin içeriğinden biraz bahsedebilirmisin....2/4 ler nasıl..?.. roman mı yoksa normal dugun tarzımı daha fazla..

1 haftadır bakamıyorum kusura bakma kardeş.Setin içinde envayi çeşit 2/4 var,2 telliler iyi,Romanlar ve vahde konusunda biraz eksiklikler var.

Geri