• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Acil ritim yardimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ebuzer52

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.haberburada.net
Enst.
KORG PA900
Kıymetli hocalarım bana linkteki ilahinin acil ritmi lazım. Dante Tr de bulamadım buna benzer bir ritim ya da varsa hangisidir. Bu ritimi yazabilen hocalarım olur mu.

Cevap: Acil ritim yardimi

4-4 halk veya çökertme ritimi var ise bir dene.

arap 2/4 tempoyu iyice düşür.. bunu sende yazarsın .. çok basit..

arap 2/4 tempoyu iyice düşür.. bunu sende yazarsın .. çok basit..

Hocam teşekkür ederim. Aciliyeti vardı yazmak için zaman yoktu neyseki bir önceki gün bir programda 4/4 halk ritminin A ve B varyasyonlari ile tamamladım. Fakat ritim yazma konusunda çok bilgili değilim işin aslı zaman bulamıyorum. Devlet memuruyum yoğun çalışıyorum. Linkteki müzikteki ritim çok hoş ve dinlendirici bir tonda, 4/4 ve 4.vuruşta çok soft bir bateri vuruşu geliyor. Zamanınız olursa bana yardımcı olabilirsiniz :) çok teşekkür ederim ilginiz için. 2/4 arap ritmini denedim sanırım. Ama akşam bidaha bakmalıyım

Hocam teşekkür ederim. Aciliyeti vardı yazmak için zaman yoktu neyseki bir önceki gün bir programda 4/4 halk ritminin A ve B varyasyonlari ile tamamladım. Fakat ritim yazma konusunda çok bilgili değilim işin aslı zaman bulamıyorum. Devlet memuruyum yoğun çalışıyorum. Linkteki müzikteki ritim çok hoş ve dinlendirici bir tonda, 4/4 ve 4.vuruşta çok soft bir bateri vuruşu geliyor. Zamanınız olursa bana yardımcı olabilirsiniz :) çok teşekkür ederim ilginiz için. 2/4 arap ritmini denedim sanırım. Ama akşam bidaha bakmalıyım

Bu tarz ritimlerde mevcut ritimlerin drum ya da perclerini silebilirsiniz (sadeleştirmek adına)

ya da web sayfamızda ritimlerden varyasyon kopyalama adı altında bir videomuz var. Onu izleyerek te hiç ritim yazmadan kendi ritimlerinizi oluşturabilirsiniz...

Teşekkürler Salim Bey. Bahse konu videoyu inceledim. Mutlaka deneyeceğim. Sitede belki dini müzik kısmı ile ilgilenen tek kullanıcıyım yani gördüğüm kadarıyla. Bu nedenle çeşitlilik anlamında zaman zaman sıkıntılarımız oluyor. İlgi ve yardımlar için teşekkürler herkese. Konu kapanabilir sanırım. Di mi hocam?

aksam yollari mp3..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...