• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

acil satılık pa 80

fertopa80

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
arkadaşlar geçende konu açmıştım.ihtiyaçtan dolayı orgumu satıyorum.cihaz tertemiz sorunsuzdur 16 flaş kart kılıf mikrofonum var .bu işe amatör girdim ve kendi halimde çalıyodum .sıkıştım düğünüm yaklaştı ve maddi sıkıntım var ve satıyorum. istanbulda oturuyorum.fiyat 2.250 ilgilenen arkadaşlara duyrulur irtibat :0543 334 15 68

Cevap: acil satılık pa 80

Ben PA80 almayı düşünüyorum...
Hatta temiz olsun 2.500 TL.ye kadar gönüllü veririm.

Fakat bu alet ile ilgili bilgim olmamasından faydalanıp,
Beyni sakat, pichbent sorunlu, şusu yanmış busu kaymış cihazı satmalarından korkuyorum.

Bu durumda sadece almayı düşünüyorum ve net bir karara varamıyorum...
Ha; tabi birde bu aleti, bir üstad ile görüp kontrol ederek almak lazım.

Sonradan tüh demenin faydası yok!
Bir emeklinin 4 - 5 aylık maaşı az değil yani ;)

Hayırlı satışlar :)

kardeşim olur yada olmaz ara bi konuşalım ciğazımda hiç bir sorun yok telefonunu beklerim .

kardes malum kış ayı geldi. sezon kapandı yani. ben almayı düşünüyorum ama 2.000.tl'ye kadar bi 80 düşünüyorum. eğer düşünürsen görüselim.

Yada ilgilenen başka arkadaslar varsa görüselim.

tel:05336229427

resim koyun ve istanbulun neresinde oturduğunuzu belirtirseniz satışta faydalı olur.saygılar...

arkadaşlar geçende konu açmıştım.ihtiyaçtan dolayı orgumu satıyorum.cihaz tertemiz sorunsuzdur 16 flaş kart kılıf mikrofonum var .bu işe amatör girdim ve kendi halimde çalıyodum .sıkıştım düğünüm yaklaştı ve maddi sıkıntım var ve satıyorum. Istanbulda oturuyorum.fiyat 2.250 ilgilenen arkadaşlara duyrulur irtibat :0543 334 15 68

dostum istanbul un neresindesin resim koy veyahut cezikleriletisim@example.com kaydet msn ne resimleri oradanda alabilirim ben pa80 düşünüyorum da.