• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Acil yardimlarinizi bekliyorum :((

ersoy123321

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Degerli muzisyen arkadaslarim korgpa800 ile calisma yaparken bir anda ne oldugunu anlayamadim alet kilitlendi aleti kapatip actim bir sorunla karsilastim aletin ekran dokunmatigi islemior acildiginda kayitli olan ritim ile sesten baska bir islem.gerceklestiremiyorum ekranin kalibre ayarina girdim ama yildiz seklindeki kalibre isareti hic bir sekilde hareket etmior savede yapamiyorum.bilgisi olan muzisyen dostlarim cok acil yardimlarinizi bekliyorum :((

Cevap: Acil yardimlarinizi bekliyorum :((

Kalibre de oynamıyosa ekranın dokunmatiğine bişey olmuştur. yetkiliyi ara bence

Unsal kardesim.format atsam duzelme.imkani.varmidir bilgin.varmi

olabilir..

alete virüs sokmus olabilirsin bu bir ikinicisi kesinlikle önce format 0546 236 00 12 formatta olmazsa ara benı yardımcı olurum

virüsmü :) aletin işletim sistemiyle virüs iki ayrı devlet gibi sorun virüs değil büyük ihtimal güzel kardeşim main bordun arızalanmış ondan önce komple format at os ve versiyon yükle fabrika ritimlerini yükle düzelme olmazsa yapacak bişey yok şu kış günü dtl ye gidecek alet 300-400 euro paran gider haberin olsun aynı olayı bende atlattım dahada pa800 elime almadım yüzde birde olsa ihtimaldir gelir bulur geçmişler olsun kardeşim.

alete format at düzelir.

ekran dokunmatiği çalışmıyorsa nasıl format atacak merak ettim ekrandan yapılmıyormu bu formatın bazı prosedürleri ekranın main boarda giren soketi kontrol et derim önce ve açmışken gevşek olan bütün soketleri ve ramleri olmadı media+style play ile aç orgu pad2 ile test moduna gir ve ekran testine sok .... saygılarımla

yardımlarınız için tsk ederim müzisyen dostlarım