• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

AHMET USB MEHMET USB ŞİŞTİK ARTIK

• Konbuyu başlatan can
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 2K
dogru hep bisey atiyimda link olsun ... sacma sapan

piyasa setlerınde fazla bırsey aramayın ...ritm olayına cok fazla takılınıyor ..sesler tam bır rezıllık ...kullanılmayacak bırsuru rezalet otesı sesler bulunuyor 2007 ve oncesı aemı ellerden yapılmıs sesler pıyasa setlerınde...arada kırılmıs setlerden bırkac ses bulasmıs gerısı faso fiso ...ses pakedı aradım aylarca lakın amatorden bıle kotu ...su an paraya kıyıp ucretlı kullanıyorum ..arayısımda kalmadı ..

hangi parali sesi alsak doruk set ?
burada ısım vermek dogru olurmu orası bıraz tereddüt konusu ..lakın paralı setlerın mutlaka youtubede reklamları var onları dınleyıp secımınızı yapabılırsınız ..en dogrusuda bu zaten .işin aslı eger paralı set alacaksanız update destegı ve yeterlı tanıtım vıdeoları olan setleri bırebır setı yapan kısıden serı numaranıza kilitletip oyle alın .

bişey diyim arkadaslar ben bilsemki benim setlerimin üzerinde isim değişikliği yapılmayacagını ve kitlerini isminin değiştirilip kendisi yazmıs gibi gösterilmeyeceğini bilsem emin olun ki piyasadaki paralı usblerden daha iyileri var elimde benim beni az cok bilen biliyo burda pa80 den tutunda burda her türlü korg klavyesine hep destekci oldum

Usta böyle elinde güzel set varsa paylaşinda bizlerde faydalanalım yanlis anlamayın ama bu şekil çok kişi gördüm elimde çok güzel set var istersen vereyim tmm ver diyince ortadan kaybolup yalan oluyor lar burda kimseyi eleştiri babından söylemiyorum ama iş ciddi oldumu hersez yalan oluyor vede öyle baba yiğid çıkmadı alın set sıkıntısı çekenler hediye m olsun herşey para değil diene hiç rastlamadım raslaya n varmı arkadaşlar.. saygılar selamlar

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri