• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

amek angela 2 daha önce görmediyseniz buyrun:)

ramazanuzun

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
daha fazla anlatmaya gerek war mı amek angela2 türkiye belki bu tek.
fiyatı 300bin dolar tamire geldi suan yapım asamasında toparlanmaktadır kısa bi zaman sonra paylasacagım ...resimler daha küçük bi bölüm 2 cuval kablosu war 4 bilgisayarla calısıyor 80inputs 4bant EQ daha neler neler...

Ekli dosyalar

• SUC50278.jpg
    SUC50278.jpg
    200.2 KB · Görülen: 297
  • SUC50282.jpg
    SUC50282.jpg
    200.8 KB · Görülen: 278
  • SUC50286.jpg
    SUC50286.jpg
    198.3 KB · Görülen: 255
  • SUC50295.jpg
    SUC50295.jpg
    211.3 KB · Görülen: 283
  • SUC50290.jpg
    SUC50290.jpg
    197 KB · Görülen: 286
Cevap: amek angela 2 daha önce görmediyseniz buyrun:)

300bin US$ mı? Bir yanlışlık olmasın? SONY'nin en gelişmiş HD resim masaları anca o kadar (yetkili broadcast SONY servisinde çalışıyorum). Ayrıca böyle değerli bir aletin parçalarını yerlere sermiş olmanız hiç hoş değil. Şöyle geniş ve temiz bir masanın üstüne yerleştirseydiniz daha iyi olurdu bence...

Cevap: amek angela 2 daha önce görmediyseniz buyrun:)

300bin US$ mı? Bir yanlışlık olmasın? SONY'nin en gelişmiş HD resim masaları anca o kadar (yetkili broadcast SONY servisinde çalışıyorum). Ayrıca böyle değerli bir aletin parçalarını yerlere sermiş olmanız hiç hoş değil. Şöyle geniş ve temiz bir masanın üstüne yerleştirseydiniz daha iyi olurdu bence...

zaten parcaları tek tek kartonda muhafaza edilmiş durumdaydı ben resim cekmek için bi kaç parcasını öle tahtanın üstüne koymak istedim sizlerle paylasmak için ewet yanlısık yok arastır fiyatı ben kaba taslak soledim zaten angel güç kaynagı 25 - 30bin ben fiyatları kaba taslak soledim bence arastırıp fiyatı görebilirsin az bir zaman sonra toparlandıgında fotografı cektigimde ve gelip görmek istedginde o zaman eder mi etmez mi sölersin.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri