• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arabesk Zurna

KARTAL7621

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa 3 X
Arkadaşlar aşağıda verdiğim linkteki Arabesk La Zurnasından lazım Hangi sette bulunur veya varsa Kmp olarak atabilirmisiniz. Yardımcı olursanız sevinirim. Selamlar Saygılar.

[YOUTUBE]_TSSSUVHfnc[/YOUTUBE]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Arabesk Zurna

Güncel kalsın.

Cevap: Arabesk Zurna

buyrun aradığınız zurna sample kmp

Ekli dosyalar

• arabesk_lc.rar
    740.1 KB · Görülen: 412
Moderatör tarafında düzenlendi:
mrb arkadaşlar sesi yükledim.gayet güzel.fakat ses akorla uyuşmuyor neden acaba yardım edermisiniz.yani re üzeri çalıyorum genelde.ama yüklediğim sesi re tranpozeden re üzeri ayarlayınca sesler uymuyor. akordan re sesi karar sesi bu sesten la sesi geliyor.bu ayarı nasıl yapacağım arkadaşlar teşekkür ederim acill yarımlarınızı bekliyorum

yani bu sesin la sol mi re do lazım.veya bunu nasıl yapabilirm arkadaşlar admin abi yardım edermisin

arkadaşlar bu sesin tüm karar seslerini atacak bir hayırsever var mı.çok uğraştım yapamadım yarımlarınızı bekliyorum üstadlar

öncelikle bu sesi başka notalara çekemezsin.bu samplenin direk o ses kaydı lazım.bende yok.nette aramalısın..1 ses birçok katmandan oluşur 1 zurna atıyorum 5 katmandan oluşur.düşün 7 notada 1 sesin kaç katman olacağını ve ne kadar yer tutacağını. o yüzden genelde en çok kullanılan notada ses sample yapılır..