• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

arkadaşalr acil yardım

ahmet02

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
deyerli üstadlar biliyorum bukonuya duyarsız kalmaz arkadaşlar şimdi ben bir mp3 den bises kesip çıkartmak istiyorum sade ve bide bu kestigim mesala iki mp3 birleştirme şansım varmı aynı programda varsa nasıl yapıldıgını ayrıntılı bişekilde yazacak arkadaşlara minettar kalırım bide üstadlar mesala kesecegim mp3 deki ritim sesi esturoman sesleri de geli yo mp3 sesi alın ca ben bu seslerin olmamasını istiyorum kestigim mp3 sesin içinde yani ne ritim nebaşkases olsun sadece alacagım kesecegim sesi sade çıp lak almak istiyorum bukonu da bilgisi olan mutlaka arkadaşlat vardır allah rızası için bukonu ya çevap acil yzarlar sa minettar olurum arkadaşlar busite güvenilir site bilgisine deneyimine arkadaşların güvenip inanıyorum herkese hayırlı günler çalışmalar:(:(

Cevap: arkadaşalr acil yardım

arkadaşlar busitebence artık cazibeligini yitiriyo baksanıza bir haftaolmuş sorumun cevabını biarkadaşımız vermemiş vermekmi istememiş ney se genede canları sag olsun nedeyim kimse mec bur deyil ama yinede burası bir paylaşım sitesi ise deyilmi

deyerli üstadlar biliyorum bukonuya duyarsız kalmaz arkadaşlar şimdi ben bir mp3 den bises kesip çıkartmak istiyorum sade ve bide bu kestigim mesala iki mp3 birleştirme şansım varmı aynı programda varsa nasıl yapıldıgını ayrıntılı bişekilde yazacak arkadaşlara minettar kalırım bide üstadlar mesala kesecegim mp3 deki ritim sesi esturoman sesleri de geli yo mp3 sesi alın ca ben bu seslerin olmamasını istiyorum kestigim mp3 sesin içinde yani ne ritim nebaşkases olsun sadece alacagım kesecegim sesi sade çıp lak almak istiyorum bukonu da bilgisi olan mutlaka arkadaşlat vardır allah rızası için bukonu ya çevap acil yzarlar sa minettar olurum arkadaşlar busite güvenilir site bilgisine deneyimine arkadaşların güvenip inanıyorum herkese hayırlı günler çalışmalar:(:(

Mesajı 2 gün önce yaşmışınız 1 hafta diyorsunuz birde hemen sitem etmemek lazım, arada bir konuyu güncellemek lazım her üye sitenin her bölümüne bakmıyor, sadece üst kısımda bulunan güncel post'a bakıp çıkanlar olabiliyor. Şimdi sorunuza geçelim parçadan mp3 ü bölmek çok kolay isterseniz bilgisayarınızda bulunan movie makerla bölüp kaydedebilirsiniz.Movie makerda kayıt uzantısı mp3 değil wma olarak çıkıyor.Daha sonra isterseniz Total video converter programı ile mp3 yapabilirsiniz. Yada daha üst kullanıcılar için tasarlanmış aynı zamanda ses kayıt programı olan adobe audition ile bölebilirsiniz.Adobe audition da direk mp3 olarak kayıt imkanı vardır. Diğer sorunuzun cevabını veremeyeceğim çünkü zor bir şey. İstediğiniz şey ritmden solo sesi ayırmak sadece solo sesi çıkarmak ama yapılabileceğini pek sanmıyorum yapılsa bile kalitesi çok düşer.

Parçadan ses kesme işlemlerini yada birleştirme işlemlerini yapamazsanız eğer 2 gün gibi bir bekleme imkanınız varsa movie maker yada adobe audition üzerinden resimli ve detaylı anlatım hazırlamayı düşünüyorum.(Ama 2 gün sonra)

arkadaşlar busitebence artık cazibeligini yitiriyo baksanıza bir haftaolmuş sorumun cevabını biarkadaşımız vermemiş vermekmi istememiş ney se genede canları sag olsun nedeyim kimse mec bur deyil ama yinede burası bir paylaşım sitesi ise deyilmi

önce uygun bir başlık ile konu açmayı öğrenmelisiniz..
imlanızdada büyük problem var.. kişilere kendinizi ifade edebilmek için siz problemi kendinizde arayın önce ..

sayın admin ben uygunsuz başlık göremiyorum yazım da ben busitenin eneski üyelerin den idim yeni siteyi açmadan eski sitede paylaşım larım çoktu yani yeni nikimle ahmet eski cesahmet idi eskilere barak bu yazını tesüf edrim benim paylaşımım çok olmuştu busiteye şimdi üç dör her neyse bikaç gün önce biyazı yazdım mp3 programı ile ritim ler ses ler olmadan solo sesi sade almak için ben de kimse yazı bicevap yazmayınca biraz eski paylaşım cı olarak sitem de bulunma hakım var diye düşünü yorum ama sayın admin yazımın düzgün olmadıgın dan bahsediyorum ata larımız nedemiş önce çuvaldızı kendine igneyi başkasına batırdemiş arkadaşım ben burda paylaşım dabulunuyosam sitedeki arkadaşlara elimde oldugu kadar elimden geldigi imkanlar nedeni ile benim de küçük istegimde karşılık olmassa üzülürüm buna bende dogal olarak sitemkar yazı yazarım diye düşünüyorum eger eleştiriye cevap lara admin böyle paylaşım sitesin de kızacaksanız busite açısından iyi sonuç olmaz nacizane görüşüm bu artık zaten pek gelmem bundan sonra siteye herşey gölünüz ce olsun kendinize iyi bakın orkadaşlar kendini biliyo artık başka siteye geçecem burda artık beni anlayan yok kusurabak ma admin