• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

At-3 hakkında istediğinizi sorun

ali as

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KETRON SX3000
Arkadaşlar ben keyfi müzik sitesinde daha çok konu açmış ve insanlara yardımcı olmuş bir müzisyenim roland tutkunu olmama rağmen at 3 aldım ritim ve ses çalışmalarım sürüyor en fazla 20 gün içinde çalışmalarımı yayınlayacağım umarım bir açığı daha kapatırım.Bu konuda at 3 ile ilgili her türlü sorunuzu yöneltebilirsiniz özenle cevaplamaya çalışıcam saygılar...

Cevap: At-3 hakkında istediğinizi sorun

Şu an için aleti öğrenme aşamasındayım,takıldığım yer olursa danışırım size teşekkürler.

Hala sorabiliyor muyuz?

konu günceldir...

At3 te profosyonel ritim yazabiliyormuyuz?

arkadslar bende bir org almayı düşünüyorum korg haricınde bir model varmı onerı olarak yamaha psr a300 mü casio at 3 mü medeli dante tr mi

ben at3 aldığımda dante çıkmamıştı a300e göre daha profesyonel olduğu için at3 tercih ettim ama bütçen yeterli ise dante öneririm a300 ile at3 arasındaysan at3ü tek geçerim hiç değilse kendini geliştirebileceğin bir klavye a300 çip olmasa oyuncak yani

Arkadaşlar ben keyfi müzik sitesinde daha çok konu açmış ve insanlara yardımcı olmuş bir müzisyenim roland tutkunu olmama rağmen at 3 aldım ritim ve ses çalışmalarım sürüyor en fazla 20 gün içinde çalışmalarımı yayınlayacağım umarım bir açığı daha kapatırım.Bu konuda at 3 ile ilgili her türlü sorunuzu yöneltebilirsiniz özenle cevaplamaya çalışıcam saygılar...
Merhaba hocam

freze ayarını nasıl yapabiliryoruz?