• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Audya bomba haberler

• Konbuyu başlatan doni
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 4K

doni

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.duobombastic.com
Enst.
Audya & SD1
Arkadaşlar;

Taşkın kardeşimizin İtalya ziyaretinden sonra Audya ile ilgili çok önemli gelişmeler var..

Şu anda bir açıklama yapmaya iznim olmamakla beraber;

Türkiye ye (Tünel müzik için) özel yapılan bir yeni yazılımla,

Cihaza müthiş özellikler eklendiğini

Olan bir kaç sıkıntının da düzeltildiğini söyleyebilirim..

Eklenen yeni özellikleri duyunca kulaklarınıza inanamayacaksınız

Neredeyse yeni bir cihaz geliyor..

Cihaz değiştirmek isteyenlerin çok yakında açıklanacak bu yeni yazılımı görmeden,yeni cihaz almamalarını öneririm..

Bu işte büyük emeği olan Taşkın Akgeyik ve Tünel müzik e şimdiden teşekkürler..

Cevap: Audya bomba haberler

eski bi xd9 kullanıcısı olarak hala aklım xd9 da. inşallah birgün audya kısmet olurda kullanırız

Bu saatten sonra Audya ne yapsa boş, çoğu kullanıcı 4xe kaydı bile. Neden bu gibi özellikleri aletin ilk çıktığında kullanıcıya sunmazlar anlamak mümkün değil. Audya 5 çıkalı kaç yıl oldu. Taşkın hoca olmasa bunlar bile hayaldi. En sevdiğim alet ketron ama onların da bu politikaları bezdiriyor.

Koskoca Turkiyede bir Taskin hoca ugrasiyor ketronla oda birgun isyan edecek bakalim ne zaman,Tanidigim korgcular aldi ama sonradan geri sattilar,Audyoda eksik olan birseyler var ama bilmiyorum nelerdir.Bu saatten sonra ketronun patlama yapmasi imkansiz bana gore,Yapacaklarsada pa4x den once yapmalari lazimdi,ancak aletin fiyatini yariya cekerlerse belki biraz kiprdanir diye dusunuyorum...
Dusunsenize Turkiyeye gelen 1.seri pa4x ler bitti bile,2.seri kac kisi siparis verdi sirada bekliyor...

2. seriyi bekliyorum.

Taşkın Akgeyik gibi bu camia için üretken olan kişiler çok önemli

varsın tutulmasın 4x i seçenler gule gule kullansın
İnşaallah nasipse tek hayalım audya ...

alın alın audya süper alet alın :D

Macellan sen deneme yaptın ve sonuc iyi olmadı galiba audyo sabır isteyen bir alet biraz kişide iş bitiyor.

cok yavaş bi calışma var ketronda neden bilmiyorum ama ketrondan vaz gecemiyorum fakat bizleri resmen başka bi alet almaya zorloyolar