• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

**barıs pa800 4telli orjınal gıbı**

• Konbuyu başlatan pyst79
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 26
  • Görülen : 6K
Cevap: **barıs pa800 4telli orjınal gıbı**

paylasımın ıcın tekrar sagol kardeş de... desi ne mi diyeceksin....su an saat 24.30 falan..pa 800 de ramden 5 tane ses silip ram de yer boşalttım ve senin MKF yi goktug sete barıs4tellı adını vererek yukledim...sonra performanstan hazır efecklı olan 4 tane ayrı 4 teelı ses de denedim...ama senın bıze burda dınlettıgın demodaki sesle hiç uzaktan yakından alakası yok kardeş...efeck ayarlarını falanda kendıme gore degıstırdıysemde sende kı tonun yakınına bıle varamadım..... cok ınce ve mat bır 4 tellı tonundan baska sey yok ortada...

yani sen bize setini burda paylasırsan ordan saund dosyasından sampler 4 teelını alıp...hangı performansda ve hangı bankta oldugunu ve sesın ısmını de soylersen ancak o sekılde bız bu 4 tellıyı ancak yakalar ve kullanırız..degılse bu iş kmf ile falan olcak gıbı degil... saygılar herkese ıyı aksamlar...

ben affına sığınarak oha diyorum :) manyetiklerin ne kardeşim :D espiri bi yana gerçekten çok güzel olmuş emeğine sağlık.

Hic belli olmuyor varya bence o saz tebrikler

Bu 4 telli elinde olan varmi

mursel konu 2010 açılmış dosya güm olmuş :)

Evet usta baya gec kalmisiz