• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

behringer bakiyorum.

rafael

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
xd9
Arkadaslar merhaba. Benim suanda acil almak gibi bir niyetim yok ama yinede fikirlerinizi almak istedim. Bu mikserler pahali aletler. Behringerler bana daha uygun geldi. Sizce nasil behringer iyi performans alabilirmiyim ve sizce kalitelimidir.

Cevap: behringer bakiyorum.

powersiz deck mixer istersen, yamaha mgp12x var bende,sıfır. 1500 tl den veririm.

Behringer ler bugün al yarın sat yarı fiyatına satamazsınız. Çok kaliteli sesler alabilirsiniz ancak zorlamaya hiç gelmez bir arıza verir tamiri zor olacağı gibi kalitesi de biter artık randıman alamazsınız bence diğer Markalar üzerinde yoğunlaşmanız daha mantıklı olur. Hayırlı ve gönlünüzce bir ürüne sahip olmanız dileğimle,

Behringerlerin tonları fiyatlarına göre çok iyi tamirini yapanda yedek parçasıda çok . Mikserin üsüne örtü at sebekede yada bağladığın cihazda sorun olmadımı kolay kolay bozulmaz zaten.
Yamahanın adı var bence tonları behringer kadar iyi deiğil sistem seçiyor her sistemde iyi ton vermiyor.

303692353 nolu ilana bak sahibinden.com

iki adet behringer mikserim var harika cihazlar bunu belirtmek isterim yıllardan beri kullanıyorum hic arızasını görmedim ama tek dikkat edeceginiz detay tozlanmaya dkkat edin bir muddet sonra ses surguleri zarar görebiliyo onuda kendim degistirdim

ayrıca 1832 behringerin eko kısmı cok iyi degil ama ben 1222 fx behringerin ekosuyla uyumludur taktim mukemmelin ustu oldu aklınızda bulunsun