• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Behringer SL3242 FX-PRO Mixer HAKKINDA ÖNERİ...

pymmemo

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa3x & pa800
Kiymetli hocalarim büyük seslendirmeler için yukarida ismi geçen marka ve modeli tavsiye eder misiniz,yardimci olursaniz sevinirim...

Ekli dosyalar

• mixer-sl3242fx-pro-large[1].jpg
    mixer-sl3242fx-pro-large[1].jpg
    19.6 KB · Görülen: 240
önerilerinizi bekliyorum...

Arkadaşım almamışsan ve alma aşamasında isen BEHRİNGER markasına bile bulaşma derim umarım beni anlıyorsundur. Aldığını yarı fiyata satamazsın piyasası yoktur kusuru çoktur tamiri zordur. Saygılarımla,

Muzaffer abi öncelikle düşünceleriniz için çok tşk.ediyorum zira daha önce pmp5000 modelini kullandim öyle sikintilarida yaşamadim değil.ama bahsettiğim mikserin tonlarinin güzel olmasi ve birkaç tane power ile kullanacağim konusunda biraz mantikli geldi,ama yine de kararsizim tabi...

evet sizlerinde fikirlerini bekliyorum...

Muzaffer abi öncelikle düşünceleriniz için çok tşk.ediyorum zira daha önce pmp5000 modelini kullandim öyle sikintilarida yaşamadim değil.ama bahsettiğim mikserin tonlarinin güzel olmasi ve birkaç tane power ile kullanacağim konusunda biraz mantikli geldi,ama yine de kararsizim tabi...

kardeşim alet güzel ben 1 senedr kullanıyorum kalite power ve makinayı toza sokmadan kullanırsan hiç bir problem yaşamassın ses kalitesi mükemmel çok güzel ince ayarlar çekebiliyorsun açık alan kapalı alan bir sürü ayar seçeneği var yanlız alacağın yerden makinanın özelliklerini öğren

gökmen bey teşekkürler bu mikseri behringer veya reborn marka poweranfilerle birlikte kullanacağımızda ses kalitesinde ne gibi bi kaymalar olabilir?birde behringer mikserleri,behringer powermikserlere göre daha mı kullanışlı ve ses kalitesi ile tonları daha mı güzel.yani powermikser ile kıyasladığımızda...

Cevap: Behringer SL3242 FX-PRO Mixer HAKKINDA ÖNERİ...

kardeşim ben kullanıyorum güzel alet 22 tane kolon takıyorum canavar gibi ben ankara atsan elektronikten aldım alet çok güzel hemde havalı tavsiye ederim fiyatıda o kadar pahalı değil hem çift efekt ben 45-3 olarak kullanıyorum hiç düşüğnme fiyatı sıfır 1350 tl ye aldım saygılar