• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bende roland gw8ci oldum.

meyankolik

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA900
evet arkadaşlar 2 gün önce roland gw8 aldım 2 aylık. aleti kurcalıyorum ritimler biraz eksik ama tahmin ettiğim gibi bomba sesler yazlıyor.. ritmler düzenlenirse çok işler yapar bu org..

Hayırlı olsun,gelecek vaadeden bir cihaz almışsınız...

hayırlı olsun hemşehrim.enkısa zamanda ben de düşünüyorum bu aletten almayı.güle güle kullanın.saygılar....

yaff arkadaslar bende almayi dusunuyorum ama bir kac soru var kafamda.Aleti magzadan aldigimiz gibi direk turk muzigi calabiliyormuyuz?yoksa yamaha daki gibi chip vs aparatlarla modifiye etmemiz mi gerekiyor?Arkadasin biri alette koma yok diyor asli ne?Komalarda eski roland e serilerinde ki gibi trasposede kayma olabiliyor mu?Ritim yaziliyormu yaziliyorsa aksak ritimlerde herhangi bir sorun varmidir?Mp3 lerdeki ses silme olayi ne derecedde basarili?
Sorularim simdilik bu kadar.
Sizin vereceginiz cevaplari degerledirip bu haftasonu aleti almaya gidecegi
Simdiden tesekurler

merhaba arkadaslar benimde bir kac sorum olacak.Bu orgu magzadan aldigimizda direk piyasa setlerini duzgun caliyorumu?Chip kart vs aparata ihtiyacimiz varmi?Sorum sacma oplacak ama bir arkadas alette koma yok diyor asli varmi?mp3 lerdeki insansesini silen voice canceler ozelligi ne derecede baasarili?Koma varsa transpose esnasinda komalarda herhangi bir kayma oluyormu?Alete ritim yazma olayi varmidire varsa aksak ritim yaziimlarinda herhangi bir sorun yasaniyormu?Bu sordugum sorulara gelcek olan cevaplari degerlendirip bu hafta sonu orgu almaya gidecem.Bu konularda beni aydinlatacak arkadaslara simdiden tesekur ederim.