• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bütün kartları denedim yorumlarım

muratfor

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
arkadaşlar piyasadaki bütün kartları denedim, hiçbir kart 4 4 lük değil hepsinde eksikler var mutlaka. çok ciddi söylüyorum en iyisi ömer karttır. 4 telli sesler mükemmel, yaylılar, ney, kanun, ud, saz, amza sesler, zurnalar, daha iyisi başka kartta yok, kartta ritm yok sette ritmler var sadece ama ne önemi varki, önemli olan 48 tane ritm var zaten sette 1 tane çiftetelli olsun adam gibi olsun, 1 tane ankara ritmi olsun adam gibi olsun, 1 tane vahde olsun adam gibi vahde olsun haksızmıyım? setteki ritmler fazlasıyla işinizi görecektir. Şimdi bu kartın eksi tarafına gelelim, 5/8 9/8 2/4 pop ritmler üzerinde fazla çalışılmamış ama siz istediğiniz gibi editleyip çok güzel şeyler ortaya çıkarabilirsiniz, yapmanız gereken zor birşey de değil sadece acumpanyaları zevkinize göre değiştirin görün neler çıkıyor. ben bu kart işiyle çok uğraştım denemediğim kart kalmadı ömer kartla da noktayı koydum. sadece efektleriyle bile süper düğün program yaparsınız, ömer kartı kullanmamış olanlar yükleyip görsünler. Ben yüzlerce konu açtım kart tavsiye hakkında kimse doğru düzgün cevap vermedi ben herşeyi açık birşekilde anlatmaya çalıştım sizlere, elbette seçim sizin ama boşuna kart değiştirerek vaktinizi boşa harcamayın diyorum, saygılarımla...

Cevap: bütün kartları denedim yorumlarım

arkadaşım verdiğin bilgilere çok teşekkürler bu konuda birçok arkadaşın tereddütleri vardı en azından ön fikirler oluştu. ömer kartı denemek lazım bu seti nerden bulabiliriz ..teşekkürler.

.
Açıklayıcı bilgilerin için teşekkküler...
Eğer mümkünse dediğiniz kartı buradan paylaşabilirseniz diğer arkadaşlara da yardımcı olacaksınız ve onlarında görüşler önemli olacaktır.

bence ilko-levo dan şaşmayın derim ben....

yeni cikan ugo kartı denemeden karar vermeyin icindeki vahdeler 2-4 ler cok canli resmen pa2x oluyor org

ugo kartın linkleri nerde bulabilirim acaba

işte böyle millet.. cevap yazmaktan acizler. :) ¿

Ugo karti deneyin forum da mevcut

Benim hocada 8lik yeşil set var 1kere dinleseniz hiçbisete teğişmezsiniz

pa80 için yeni yapılan erol ömr card 2011 denemenizi tavsiye ederim ömer tabanlı ve içerisinde cevo,soner,ve haso kitler dizilidir.ritim sıkıntısı ses sıkıntısı yok küçük bir tavsiye sadece :)

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 20 64.5%
  • Kararsızım

Oy: 7 22.6%
  • Hayır

Oy: 4 12.9%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri