• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

çok acil...!!!...

chevalier_y

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Sevgili dostlar;
dışarıda düğün çalmak üzere oluşturacağım tesisatımın elimde olan parçaları aşağıdadır...
servo PSR 1200 s mixer;
or 700 v2 plus klavye
ve
dimarzio manyetikli elektro bağlama:

böyle bir sistem ve temiz bir ses çıkışı için hangi kolonları önerirsiniz ve kaç RMS olmalı...
NOT: profesyonel birisi tarafından iki adet Behringer B2520 Pro 2200watt önerildi...sizinde görüşleriniz benim için çok önemli...çünkü sözkonusu tesisatı bayramdan önce edinmeliyim...

Cevap: çok acil...!!!...

elimizde servo psr1600s ve servo 153 vb 2 adet hoparlör var.verebiliriz.

mixer:1650 tl
kolonlar:1500 TL çifti

Sevgili dostlar;
dışarıda düğün çalmak üzere oluşturacağım tesisatımın elimde olan parçaları aşağıdadır...
servo PSR 1200 s mixer;
or 700 v2 plus klavye
ve
dimarzio manyetikli elektro bağlama:

böyle bir sistem ve temiz bir ses çıkışı için hangi kolonları önerirsiniz ve kaç RMS olmalı...
NOT: profesyonel birisi tarafından iki adet Behringer B2520 Pro 2200watt önerildi...sizinde görüşleriniz benim için çok önemli...çünkü sözkonusu tesisatı bayramdan önce edinmeliyim...

hocam aynı anfi ile 3 yıl çalıştım mükemmel bir alet. kolon tavsiyem servo 2 yollu kabin al 4 adet tadına doyamazsın. saygılar

Sevgili kardeşim;
mixer mevcut zaten; servo psr 1200 s;
sadece kolon alacağım, dört adeti geçmeyecek...
kaç watt olmalı ve neden...?...çünkü bu işte acemiyim...
nedenleri ve sonuçlarıyla ilgili bir açıklama yaparsanız bir şekilde iletişime geçebiliriz...
ayrıca diğer arkadaşların da önerilerini görmek istiyorum...
saygılar...

furalabi; cevabın ve önerilerin için teşekkürler...4 adet iki yollu mantıklı görünüyor...
mixeri kullanan birisi olarak sizce dışarıda bir düğün için iki yollularım kaçar rms watt olmalı...?...

Ben elindeki malzemeyi iyi buldum bunlara sadece 2 veya 4 kolon eklemen yeterli olacaktır. Bunun için de su kontrası veya MDF kasalı, 38 çap hoparlörlü, 1 inç ten yüksek driverli, içerisi 4 lambalı ve Classower'li kolonlar öneririm. Hoparlör için sana İtalyan malı PL-15 veya PL-40 B&C Marka 400 - 800 Wat arası çalışır hoparlörleri, 1,7 İnç Specon Marka Driver'leri (Tiz Tiviter yani) önerebilirim. Bende sadece 4 düğünde kullanılmış 2 tane bu malzeme den oluşan kolonlardan var dilersen sana 1000 TL ye verebilirim. Beğendiğinde gene ararsın 2 tane daha (Sıfır) ayarlarım dilersen dördünü de sıfır ayarlarım. Bu sana bağlı yanlız sıfır olunca elbette ki parası da biraz farklı olur dilersen onun da fiyatını çıkarabiliriz. Türkiye nin neresinde olursan ol Kargo ile sana ulaştırabilirim. Benden alıp almaman da hiç önemli değil ama gönlüm bu tarz malzeme almandan yanadır. Saygılarımla,

elektro voice kabin var 4 adet tizleri rcf ciftini 1400 liraya verebilirim 38 lik

slm elimde eminence 3yollu hoparlör kabin var.çiftini 1300tl ye verebilirim

selam elimde 3 yoolu dynacord c-153 kabin mevcut truva keysli 2400 tl düşünüyorum b.çekmeceden ben 538 456 51 65

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri