• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Cremonia EK 61223

bantare37

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Arkadaşlar selamlar ailem doğumgünü hediyesi olarak bana cremonia ek61223 org almışlar org yarı profesyonel e benziyor uab girişi var ama ben kendi enstürmanlarımı atmak istiyorum bağlama klarnet kemençe gibi bunu org a nasıl eklerim program tuşu var ama pek anlamıyorum yardım eder misiniz

Cremonia EK61223 LCD Ekran 61 Piyano Tuşlu Org (Adaptör dahil)

Piyano eğitimine yeni başlayanlar için üretilmiş, eğitimi destekleyici bir çok fonksiyona sahip 5 oktav, 61 piyano stili tuşa sahip bir Org'dur. Ritmik çalışmalar için tempo kontrolü yapabileceğiniz metronom özelliği mevcuttur. Mikrofon ve aux girişi ile karaoke yapabilir, çaldıklarınızı kaydedip dinleyebilirsiniz. Bunların dışında aşağıda sıralanmış bir çok özelliğe sahiptir.

61-Key Simulation Piano Keyboard With Touch Function ● With Music Player (USB Flash Disk (Dahil Değildir )● LCD Ekran● 200 Timbres / 128 Ritim● 10 Demo Şarkı/ Keyboard Percussion● Master Volume / Chord Volume / Ritim Volüm Kontrol● Single Finger / Fingered Chord / Chord Off● Start/Stop / Sync / Fill-in / Metronom / Tempo Kontrol ● Ritim programlama Fonksiyonu / Kayıt & Oynatma● Pitch Bend / Vibrato / Sustain / Touch● Transpose Control / Dual / Keyboard Split Feature● Memory / M1 / M2 / M3 / M4● One-key / Follow / Ensemble● Udisk Jack Girişi / Mikrofon Girişi (3.5mm İnce Jack Girişi)● Aux girişi / Kulaklık Çıkışı

bunları bulabilirsin..

Peki içine bağlama gibi değişik sesler atıp çalabilir miyim

Orgun Banklarda neyse onu kullanabilirsiniz