• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr - kadife'den kesesi - can müzik evi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Dante tr - kadife'den kesesi - can müzik evi

fiyatına göre iyi bir cihaz üzerinde çalışma yapılırsa piyasada yer eder çiftetelliye gelirsek biraz daha dinlemelisin nacizane fikrimce

Moderatör tarafında düzenlendi:

Daha nasil yapilsin ustam. Dr salim gece gunduz bu cihaz icin ugrasiyor. Medeli cok daha iyi yerlere gelecek gibi geliyor bana. Bu fiyata bu ozellikler gayet guzel zaten. Basarilar dilerim.

tşk..
Oyun havası bana biraz tuhaf geldi ama ne tuhaflık vardı çözemedim. Sanki Edip akbayramdan "Hasretinle yandı gönlüm" dinledim :)
Eline sağlık ..

Slow versıyon olmuş emek var elinize sağlık

nasıl kadifeden kesesi bu yorumuna katılıyorum abi ne koma var ne bişey çiftetelli değil hasretinle yandı gönlüm hızlı versiyonu:D

nasıl kadifeden kesesi bu yorumuna katılıyorum abi ne koma var ne bişey çiftetelli değil hasretinle yandı gönlüm hızlı versiyonu:D

bi emek vermişin Emeğine sağlık..

cok fazla efekt var..ve ritimlerde çok geride ve çok çok acayip derinlik ve HALL var... onları kıs... ve biraz parçayı daha iyi dinleyip calısırsan daha güzel olacaktır.. bunu da bolum bolum dinleyip çalışırsan ve bu bolumleride sonra birleştirirsen kulağına daha iyi oturacaktır...

çünkü aranamesi kadifeden kesesine benzemiş ama söz kısımları da HASRETİNLE YANDI GÖNLÜM melodisine benzemiş... sen bunu orjinalinden dinle..

arkadaşlar vermiş olduğunuz yorumlar için çok teşekkür ederim.
1-)
FERİT ARKADAŞIMIN YORUMU : cok fazla efekt var..ve ritimlerde çok geride ve çok çok acayip derinlik ve HALL var... onları kıs... ve biraz parçayı daha iyi dinleyip calısırsan daha güzel olacaktır.. bunu da bolum bolum dinleyip çalışırsan ve bu bolumleride sonra birleştirirsen kulağına daha iyi oturacaktır...
çünkü aranamesi kadifeden kesesine benzemiş ama söz kısımları da HASRETİNLE YANDI GÖNLÜM melodisine benzemiş... sen bunu orjinalinden dinle..

CVB: Sayın ferit arkadaşım orgtaki hiçbir efekt düzenini ellemedim direk fabrikasyondaki sesi mevcut.dediğin gibi aranamesini kadifeden kesesi olarak çaldım ama söz kısımlarına tam geçicem ne oluyorsa :) kafa başka yere gidiyor benimde hoşuma gitti onu oraya bağlıyıverdim açıkcası :)

2-)
SECO_35 ARKADAŞIMIN YORUMU :nasıl kadifeden kesesi bu yorumuna katılıyorum abi ne koma var ne bişey çiftetelli değil hasretinle yandı gönlüm hızlı versiyonu

CVB: KOMALI ÇALIP ÇALMAMAM BENİ İLGİLENDİRİR SAYIN ARKADAŞIM . HAYATTA HERKESİN KENDİNE GÖRE BİR YORUMU VARDIR.

Arkadaşlar lütfen bundan sonra yorum yazmayın istemiyorum
şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.saygılarımla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...