• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Djbul Team Dj Workshop & Producer 2011//12 Eğitim Sezonu Başladı

fashion11

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Bu Teknoloji,Bu Fırsatlar Sadece DJBUL Team Stüdyolarında

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=P9wcawTqu9k"]TANITIM VİDEOSU TIKLAYIN[/ame]

Müzikseverler sıkı durun! Türkiye'nin en gelişmiş stüdyolarında, müzik teknolojisinin en son örnekleriyle doyasıya

müzik yapmaya ne dersiniz? DJBUL Team stüdyolarının farkıyla Türkiye'nin en ünlü DJ ve Prodüktörlerinin bir arada

olduğu DJ ve Producer eğitimlerinde sizin için her şey düşünüldü. 2011 / 2012 eğitim döneminde DJBUL stüdyolarında

daha fazla müzik, daha fazla teknoloji ve size özel kapsamlı eğitim programları içinde ücretsiz promosyon ve ajans

hizmetleri de sizleri bekliyor. Ayrıca DJBUL Entertainment Company bünyesinde bulunan Caretta Records Uluslararası

yapım şirketiyle prodüksiyon çalışmalarınızı amatör ruhtan kurtararak profesyonellik yolunda önemli bir adım

atabilirsiniz ve yine Türkiye'de bir ilk Stars DJ ekibinin profesyonel tanıtım hizmetlerinden yararlanarak

Türkiye'nin en büyük müzik portallarında çalışmalarınızın daha fazla dinleyici kitlesine ulaşmasını

sağlayabilirsiniz. Hemen web sitemize girerek size özel hazırlanan kapsamlı eğitim paketlerimizi inceleyin.
Online başvuru noktamız:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri