• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

drum kıt yükleme

• Konbuyu başlatan comx06
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 4K

comx06

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron xd9
aldığım ritimlerin drum kıtlerini yüklüyorum nasıl kalcı olur...açıp kapadığımda silinmiş oluyor yani ritimlerimin bazı sesleri değişiyor yükleyince tekrar geliyor ama açıp kapatınca gidiyor...yardm...

Cevap: drum kıt yükleme

ritimleri save ile kaydetmen lazım
save enter tusu var exıtın yanında

or 700 al rahat et :)

onu yaptım power save felan...ama ben söle diim örneğin trnspoze açtığımda +3 oluyor ben normal 0 da olmasını istiyorum...ses seviyelerinin felan ....

or 700 bence sx 3000 daha güzel daha canlı bir klavye...sx 3000 sadece ritim yazan arkadaşların paylaşım yapmaması sorun... yani ritim eksikliği var set....

onu yaptım power save felan...ama ben söle diim örneğin trnspoze açtığımda +3 oluyor ben normal 0 da olmasını istiyorum...ses seviyelerinin felan ....

kardeş save ye basacaksın.sonra acılan menuden style seçip kayıt edeceksin.o zaman değişmez.transpozeyi ve ses seviyelerini ayarladıktan sonra power save yap.o zaman alet açıldığında transpose ayarladığın sekilde açılır

sx3000in klavyesi bir or700 yapar arkadaşlar ton olarakta or700den çok çok dolgun ben istediğim ritmi yazabilen biri olarak sx3000i tercih ederim yakında alıcam alınca bol bol ritm göndercem buradaki sx3000cilere söz

slm arkadaş bende ketronu yeni kullanıyorum sx 3000 i bazı ritim lere durum kitler olmuyor durum 1 durum 2 var durum 1 değiştiriyorom durum 2 yi nasıl değiştirecem bir türlü yapamadım kullanma klavuzunda da mevzuya ait yer bulamadım save işi tm da bunu nasıl yapacağız yani birde şöyle açıklayayım durum 1 sertaç veya tayfun veya bir başka durula uyuşturuyorum durum 2 ye geçiş yok bulamadım halledemedim bir trlü ne yapcağız sx 3000 mi satalım neyapalım

ritimin üstüne gel, edit -recort - buradan dene değiştirmeyi..