• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Düğünlerde yanlarında yetişmek üzere bir grup arıyorum !!

hasanceylan0707

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Korg PA 500 tr
Çok uzun zamandır evde kendi başıma org çalıyorum. Çalmayı kendi kendime öğrendim ve şu an Korg pa500tr marka orgumla çoğu düğün havalarını çalabiliyorum. Artık evde kendi başıma değil biraz da dışarıda takılmak istiyorum. Kendimiz makedonya göçmeni olduğumuzdan genelde rumeli göçmen havaları çalmaktayım ve dinlemekten de büyük keyif alıyorum.
İzmir Karşıyaka'da ikamet ediyorum. Piyasada işler nasıl ilerliyor bir düğün nasıl yapılır öğrenebilmek için yanlarında takılabileceğim arada benim de çalabileceğim birilerini arıyorum. Buradan bana yazarsanız çok sevinirim. İyi günler.

Cevap: Düğünlerde yanlarında yetişmek üzere bir grup arıyorum !!

Bende izmir'bornovadayım bende yeniyim isterseniz evime gel beraber çalişalim nedersin ?

Benim'de eğitmene ihtiyacım var ortak alişverişimiz olur hem ses sistemim'de var ev' de

Telefon numaram 0531 709 03 03

ben rumeli müziklerinde çok kişiyi yetiştirmişimdir bu piyasada..istanbulda olsaydın sana çok yardımcı olabilirdim..ben eski göçmenlerdenim..çevrem bu konuda geniştir..tv de izlediğin birçok rumeli şarkıcıları benim arkadaşlarım

İzmirde ikamet etmiyorum. ama sahne deneyimim var istersen mesaj at sormak istediklerin varsa her türlü bilgi verebilirim.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri