• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

EA7 USB Set Kilitleme

• Konbuyu başlatan serrco
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görülen : 4K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
baris kardesim kafana göre takil kin seni tutar.
senin zavalkli seviyene inmeyecegim.
yazdiklarimdan 2 kelime anladiysan zaten adam gibi ya cevap yazarsin yadada susardin.
demekki kullandigin aletten okadar memnun deyilsin ondan yersiz sacma sapan saldirip yorum yaziyorsun.

gerci amsterdamda genelde kafalar iyi olur, ama sana heralde pek yaramiyor oranin havasi :)

bu arada roland sirketiyle irtibata gectim

tekrar diyorum ben set satmak istemiyorum ama setimi mesela baris aksut gibi bir arkadasimiza veripte pismanda oomak istemiyorum korg sacmaliklari gibi set karistiracak harap olacak böyle olmasini istemiyorum.

baris kardesim kafana göre takil kin seni tutar.
senin zavalkli seviyene inmeyecegim.
yazdiklarimdan 2 kelime anladiysan zaten adam gibi ya cevap yazarsin yadada susardin.
demekki kullandigin aletten okadar memnun deyilsin ondan yersiz sacma sapan saldirip yorum yaziyorsun.

gerci amsterdamda genelde kafalar iyi olur, ama sana heralde pek yaramiyor oranin havasi :)
1-benin senin karedesin degilim,benim yasim 45
2-ben zavalli degilim,set ve ses yapmaktan bahseden ama usb kilit olayani bilmiyecek kadar senin gibi akil kitligida yasamiyorum....:cool:madem kilidi bilmiyosun ne isin olur setle sesle.
3-cahillik almis yurumus,
4-Amsterdamda yasamak oyle her delikanli yigidin hakki degildir,senin gibiler ruyasinda yasar burlarda.....
5-Aletten de cok memnunum,setin ve sesin krallari bizdede esas senin gibi cahillere vermek istemiyorum....
6-Son olarak rolandinda senin olsun,setinde,sen soyle kosede egleni ver onla,...

1-benin senin karedesin degilim,benim yasim 45
2-ben zavalli degilim,set ve ses yapmaktan bahseden ama usb kilit olayani bilmiyecek kadar senin gibi akil kitligida yasamiyorum....:cool:madem kilidi bilmiyosun ne isin olur setle sesle.
3-cahillik almis yurumus,
4-Amsterdamda yasamak oyle her delikanli yigidin hakki degildir,senin gibiler ruyasinda yasar burlarda.....
5-Aletten de cok memnunum,setin ve sesin krallari bizdede esas senin gibi cahillere vermek istemiyorum....
6-Son olarak rolandinda senin olsun,setinde,sen soyle kosede egleni ver onla,...
Şöyle bir baktımda bayağı egoist bir şekilde yaşına yakışmayan davranışlarda bulunuyorsun adam olayı kapatmaya çalışıyor sen kin kusarak yaklaşıyorsun burası yardımlaşma formudur böyle tartışarak insanları yardım istediğine pişman etme yeri değil umarım admin bey bu konuyla ilgilenir!

Şöyle bir baktımda bayağı egoist bir şekilde yaşına yakışmayan davranışlarda bulunuyorsun adam olayı kapatmaya çalışıyor sen kin kusarak yaklaşıyorsun burası yardımlaşma formudur böyle tartışarak insanları yardım istediğine pişman etme yeri değil umarım admin bey bu konuyla ilgilenir!
Laflari ortaya atipta magduru oynamayin,bana zavalli ve egoist derseniz tabiki cevabini alacaksiniz,once kendi yazdiklariniz dikkat edeceksiniz ok.Ha avukatlik icin yanlis formdasin.....

sakin olun.. lütfen!! konu kapalı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...