• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

El almam gerek....

trakya59

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Sayin müzisyen abilerim.Ben amatorce klavye çaliyordum.Aralik ayinda calmayi biraktim.Tekrar başlamak istiyorum.Epeydir çalmiyorum ve nota kağıdi ile çaliyordum.Hani derler ya bir oturdum basina dokuldü notalar öyle değil.Bazi parçalari kulakla biraz çözmüştüm.Zor bela kanli bıcakli hande yener,9mevsim ismail yk,çopçüler çekmedigim dertler kalnadi ibodan,domuz gribi oguzhan koç...Gercekten pro sekild3 klavye çalmwk istiyorum.Amq ekipmanlarim müsaait değil.Casio klavyem var.Usb ile midi oluyor.Fl de buraz gideri var.Ama ben ritmbox istiyorum pa 600 en azindan saglam soindlu olsun ki calmqk keyif versin..
Bir akil verin yalvaririm size sayin abilwrim..

Cevap: El almam gerek....

valla bırak amatör kal bu iş artık eskisi gibi değil parana yazık başka işlere gir çok çok çok ciddiyim org 5 b,inlira kolon tane 3 binlira mixeri kablosu arabası derken 30 bin lira en az sermaye düğün 150 tl he amatör takılıcam dersen elindeki alaet yerine komalı bir alet al bak keyfine

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri