• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Elektro bağlama schaller manyetikli

dıgıt

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Evde hobi için çaldığım temiz alman schaller manyetikli pro elektro bağlamamı belli nedenlerden dolayı satıyorum,elektro bağlamada manyetik deyip geçmeyin lütfen araştırın sesi belirleyen en önemli husus manyetiktir alana hayırlı olsun.fiyat:750tl

Ekli dosyalar

• DSCF2215.jpg
    DSCF2215.jpg
    133 KB · Görülen: 331
  • DSCF2284.jpg
    DSCF2284.jpg
    161.6 KB · Görülen: 307
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Elektro bağlama schaller manyetikli

Son olru fıyatı nedir . Numara fılan yokbu .arasakn

elektro bağlamada manyetik deyip geçmeyin lütfen araştırın sesi belirleyen en önemli husus manyetiktir alana hayırlı olsun.fiyat:750tl

Eger en önemli husus Manyetikler olsaydi, her manyetik her sazda ayni sesi verirdi, ama öyle degil iste.

evet hocam manyetikte önemlidir tabi ne kadar kalite olursa o kadar iyi tonlama yapar.yalnız manyetik üstüne geleni çıkışa aktarır o yüzden titreşim oluşturan kaynağın yani bağlamanın gövdesi, sapı, köprüsü yani bütünü düzgün ton üretecekki manyetikte işini ona göre yapsın.ben EMG marka manyetik deneyen varmı acaba onu merak ediyorum.

500 olursa hemen alalım.

EMG marka manyetik deneyen varmı acaba onu merak ediyorum.

EMG nin cok cesitleri var, cok iyi manyetikler ama Saza iyi gitmez.Yani sazla metal, rock müzik calinmadigi icin uygun degildir.

Bence yerli mali Necarman su anda saz icin en uygun olan manyetikler.