• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Emo usb vs v2plus

barisbaris1

Özel Üye
Enst.
A2000+Emo
Arkadaşlar düz a2000 alıp emo usb alsam v2plus ı arar mıyım emo aratır mı v2 plusı ozellikle ikisine de sahip olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

Cevap: Emo usb vs v2plus

Hiç Aramazsın Emo USB siz A2000 Zaten A2000 Değil Kardeşim Plus ta da Tabii ki Güzel Ritmler var Ama EMOUSB Tamamdır Yani......

hocam sanırım elinizde pa600 var bence hiç girmeyin a2000 olayına.tat alamazsınız.emoluda olsa plus lıda olsa yamaha tat vermiyor.bence 256 ram li 800 yada pa900 sizin için çok daha iyi bir seçim olacaktır.

rtim saundu olarak tat verior ama sesleri konusunda aynı şeyi söyleyemem..alışmak önemli..

v2 plus çipi her zaman emniyet subabı dır yamahada tavsiye ederim ama tabi can bey halamontajını yapıyosa :D bence ikisinide kullan v2plus ve emo biçok şey verecektir sana......

kardeşim bende a2000 v2 plus artı emo var rıtım de se de sıkıntı yok kendım de yazıp duzenleme yaptım 05432976437 ara yardımcı olurum

teaşekkürler

Yılbaşında pa900 ve a2000 v2 plus+emo usb ile birlikte proğram yaptım. Proğram boyunca pa900 ü hiç kullanmadım diyebilirim. Or700 v2 plus için aynı şeyi diyemem fakat emo usbli bir a2000 v2 plus için durum değişir. Gerçekten tek başına bile gayet yeterli ve güzel bi alet v2 plus + emo usb olduğu sürece.