• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Flash Kart ile ilgili YARDIM lütfen :(

bsozeray

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg pa80
Değerli Arkadaslar,

Pa80 klavyem var.Çeşitlilik olsun diye farklı setler satın aldım.(cevo-emo vs)
ve tabiki bunları yüklemek için bilgisayarıma kasa içine takılan bir card reader aldım. Sorunum; bu setleri bilgisayar üzerinde actığımda farklı uzantıları olduğunu görüyorum. Bunlardan hangisini karta hangisini diskete yüklemem gerektiğini bilemiyorum. Bi arkadastan duyduğuma göre de bu kartlar windows98 uyumluymus xp de calıstıramazmıyım.Calıstırmak için ne gereklidir?

Yardımlarınızı bekliyorum :(

Cevap: Flash Kart ile ilgili YARDIM lütfen :(

ya alakası yok abi açtığın zaman crdbk1 crdbk 2 ws devam edenleri karta atıcan global perfrm program style onlarıda orga bunlar settir :)

eğerki card okuyucu takılı ise.. mce programını kurman gerekir ve mce programı yardımı ile yukleme silme yapabilirsin. yanlız normal backup olan 11,12 adet olanlar mce yuklenmez normaldir onlar. sana mce çevrilmiş cardları yukleyeceksin yani tek bir bin dosyasından oluşan.. ve normal setinide diskete yukleyip yola devam....

arkadaslar tesekkür ediyorum karta dosya atmayı basardım ama söyle bi sıkıntım olduğunu farkettim su anda.
kimse .bin uzantılı backup paylasmıyor bende bulamıyorum.
nerede bulabilirim ?
simdiden cok tesekkürler

dostum
google a pa80 mce kart yaz diğer sitelerde burda muhakkak bulursun

Sağolsunlar arkadaşlarımız size gerekli açıklamayı yapmışlar ve sende yüklemeyi başardığını belirtmişsin zaten eh bizede hayırlı olsun güle güle kullan demek düşer. Saygılarımla,