• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gem Arıza Teknık servisi

Cevap: Gem Arıza Teknık servisi

32mb ram var satılık 150tl .. 05347238658

merhaba ben eski bir gem kullanıcısıwim wk8 kullanıyordum tekrar almayı düşünüyorum ama kullandığım bloku arıyorum öncelikle sizde var mi acaba içinde seyitpower ritimı halayhan ritimı olan sanırsam ayhan bloktu varsa yardım edebilirmisiniz

Merhaba bana gem wk 4 ram gerekli yardımcı olursanız memnun olurum

orgun üstünde3 kaç mgbayt var. yoksa bozukmu. bu konuda ankarada önder bey var.telini vereyim.slm larımı söylerseniz yardımcı olur.0542 7202350

wk-4 veya 8 main board ana kart arıyorum...

güncel....izmirdeyim....

Moderatör tarafında düzenlendi:

Evet degerlı gem kullanan arkadaslar Gem klavyelerınız ıcın her turlu bakım onarım arıza sorunlarına cozum buluyoruz wk4 - wk6- wk8 parca elımızde mumkun iyi calısmalar.... 05457202350

Merhabalar,Halen güncelmi bilmiyorum ancak yinede şansımı denemek istedim.Gem Wk6 var bende.Çöken tuşları düzeltmek amacıyla cihazı açtım ,kapattım.Ekranda Hardisk ve ram yükleyiniz_kurunuz anlamında pencere çıktı ve kaybolmuyor.Ne yapmam gerekli.Ayrıca pili de bitmek üzere.Lütfen yardım.Teşekkürler,

egogdeniz@mynet.com

05379558064

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar Gem Wk6/8 ...................> 8 Mb RAM lazım(Pinli)?Teşekkürler,
05379558064