• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw 8 tone bank special ?

bendeki prelude de special bankasındaki sesler world bankasındaki seslerden farklı special bankasında çok güzel livegitar sesleri var.preludeyi satın aldıgım bayi gw8 den fazla olarak extra seslerinin oldugunu söylemişti bana.ama yinede tam bilemiyorum fakat prelude de special bankasında world bankasından çok farklı gerçekçi sesler var .şu an klavye yanımda yok ama aklımda kalan çok canlı gitar ve farklı synt seslerin special bankasında oldugu
katip 20 arkadaşım.siz türk seslerin isimlerini istemediniz mi..türk seslerini listeledim...word mü special mı.. önemli değil.....

armoni arkadaşım. bazı seslerde farklılıklar olabilir.tam listeyi mukayese etmek lazım. Ama şunu söyleyeyim.daha önce kullandığım korg pa2x de olmayan E. gitar sesi GW8 de var.... konumuz batı sesleri olmadığından o konuya girmedim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
katip 20 arkadaşım.siz türk seslerin isimlerini istemediniz mi..türk seslerini listeledim...word mü special mı.. önemli değil.....

armoni arkadaşım. bazı seslerde farklılıklar olabilir.tam listeyi mukayese etmek lazım. Ama şunu söyleyeyim.daha önce kullandığım korg pa2x de olmayan E. gitar sesi GW8 de var.... konumuz batı sesleri olmadığından o konuya girmedim...
ok.arkadaş special bankasını sordugu için yazdım.türksesleri zaten world da