• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gw8 başlığını kaldırın ozaman

bydjmehdi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800, gw8
bu yazıyı çok üzülerek yazıyorum madem ki paylaşımlar olmaz oldu burda gw8 i barındırmayın her gün mü girilir bu gw8 bölümüne ben kasten öyle giriyorum artık uğramıyacam da zaten orgu değiştircem ve bir daha roland kullanmıyacağım çok yazık oldu güzelim alete hiç kimse bakmıyor gw8 bölümüne bundan sonrada karışmıyacagım elimde kullandığım yeni bir kaç ses ler ve düzenlediğim setide paylaşırım başkada bişey yapmam vede uğramam bu bölüme milyonlarca kişi giriyor ama herkes bir beklenti için giriyor ama benden başka kimse sesini çıkartmıyor siz daha çok beklersiniz gw8 kullanıcıları artık hevesim kaçtı ilgi kalmadı sizlerde beklentilerdesiniz haksızmıyım ve şuan orgun adı var hep aynı rtimler var daha da söze gerek yok hoşçakalın...

Cevap: gw8 başlığını kaldırın ozaman

Hiçbir firma sınırsız destek vermez.BK-5 çıkalı 2 yıl kadar oluyor. Demek ki gw8 daha da eski... Bence sizin siteminiz Roland'a değil esasında GW8 Kullanıcılarına. BK-5 için roland ritim yazıyor ama ayrıca kullanıcıları arasında da sıkı iletişim var ve bu forumda dahil neredeyse diğer bütün marka modelleri toplasanız,bk5 kadar aktif değil... O yüzden sizin siteminiz sanki GW8 kullanıcılarına.

Ayrıca merak ettim.
-BK5 ritimleri herhangi bir şekilde GW8'e olmuyor mu? Yani bir yöntemi vardır herhalde. Toplanın başlık açın sesinizi duyurun.
-GW8'de kaç tane türk ritim var?

Emektar birisin daha oncede sana yazmistim cok emek veriyorsun ama ne yazikki o cihazi muzeye koydular artik ben 1 yil once elden cikardim gercekten adam gibi bir cihaz ama degerini bilen olmadi.

arkadaşlar ömer hocamız ben ritim yazmasam orgda ritim olmayacaktı diyor biz sanki ritimsiz orgu alacakmıydık tabiki de hayır ve zuhal müzik tutuyormuş ömer hocayı ve öyle set çıkıyormuş ama zuhal müzik satıcıysa arksında durmalıydı böyle kullanıcıları madur etmemeliydi neyse artyık gw8 için bişey yapılmıyor ben kendi çapımda düğünlük bir set topladım idare ediyorum ama suyu kaynıyor artık korg a dönecem saygılar dilerim yazık oldu böyle yaparlarsa rolandı çok kötülerler ve korgun işine gelir herzaman 1 numara olur benden demesi yarın bir gün bk-5 de atılır bir kenara şimdi piş pişliyorlar kullanıcıları sonra güncelleme gelmeyecek ve soguyacaklar:))))