• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw8 Demo?

furkantunca07

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland GW8&Korg x5D
Arkadaşlar,abiler ben gw8 üzerinde demo yapmak istiyorum.Rec tuşundan kayıt ediyorum herhangi bir parçayı Song olarak kayıt oluyo Orgda açıyorum aynı benim çaldığım gibi doğru.Ama USB'den bilgisayara takınca değişiyo kayıt mesela LEAD sesi Piano'ya dönüşüo Ritmler Bozuluyo Bi yardımcı olurmusunuz Teşekkürler :)

Cevap: Gw8 Demo?

Arkadaşlar,abiler ben gw8 üzerinde demo yapmak istiyorum.Rec tuşundan kayıt ediyorum herhangi bir parçayı Song olarak kayıt oluyo Orgda açıyorum aynı benim çaldığım gibi doğru.Ama USB'den bilgisayara takınca değişiyo kayıt mesela LEAD sesi Piano'ya dönüşüo Ritmler Bozuluyo Bi yardımcı olurmusunuz Teşekkürler :)

Bilgisayarın ses kartında sesler GM protokoluna göre dizilmiş. Mesela 1 de piano 41 de klasik gitar gibi. GW8 de bu protokol dışında yüzlerce ses var. Sizin kullandığınız ses bilgisayarın ses diziliminde hangisine denk geliyorsa o sesi tetikliyor. GW8 in driverini bilgisayara kurun. USB kablosuylada orgu bilgisayara bağlayın. Orgu Song+ performans 128 ayarına getirin. Bilgisayardan çaldığınız midi melodinin orgdan kaydettiğiniz gibi çaldığını göreceksiniz. Yapamazsan tekrar yazarsın..Kolay gelsin.