• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw8 ekran sorunu.

furkantunca07

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland GW8&Korg x5D
Merhaba arkadaşlar .Nasıl oldu bilmiyorum klavyemi açınca bi baktım ekranın yarısı var yarısı karanlık gitmiş yani.Ses bölümü gözükmüyo alttan ortaya kadar ama yukardan aşağı kadar gözüküyo.Yani yarısı var yarısı yok ekranın bu sorun nasıl çözülür GW8 ekranı bulmak mümkünmüdür yardımcı olsanız sevinirim..

Cevap: Gw8 ekran sorunu.

Elektronik aletler aşırı sıcaklar da böle anormallikler gösterebilir tabi bu sadece bi ihtimal bu arada klavyenin garantisi yokmu?

ekranın ampulu patlamıstır buyuk bi ihtmilalle 100 lira civarında yapıorlar die biliorum

Garantisi var klavyenin şimdi antalyada açtırmadım garantisi gitmesin diye o yüzden zuhal müziğe yollucağız çok teşekkür ediyorum sorunum olursa bildiricem sizlere.

çinde üretilince böyle olurrr

Çinle alakası yok bence malzemeden çalınmamış ki çinde üretilmesi işçiliğin ucuz olması işçilik ucuz olunca maliyet düşüyor ürünün fiatı düşüyor ve sürümden kazanmaya çalışıyorlar artık tüm markaların çinde fabrikası var.
öle duyulmamış harbi çin malları tabi dandik oluyor ama böle köklü (sony samsung honda roland korg yamaha vs....) markalar çinde değil ayda üretim yapsa kaliteden ödün vermez elektronik alet şansına sana böle denk gelmiş kardeşim inş en kısa zamanda sorununu çözersin.

TEşekkür ederim abi saolasın ..