• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gw8 elektro bağlama seslerim

YİLDİRAYYİLMAZ

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800
dostlar:

gw8 in meraklıları için kendi düzenlediğim elektro bağlama seslerini sizlerlerle paylaşmak istedim....

saygılarımla
gw8 giresun

Ekli dosyalar

• gw8 elektro sesleim.mp3
    1.8 MB · Görülen: 444
Cevap: gw8 elektro bağlama seslerim

cok canlı bir ses olmuş eline salık

ses güzel olmuş ama ritim roland oldugunu belli ediyor lesli ve eko verilmiş sanırım gw8 ler kaç mb. sample alıyor

ses güzel olmuş ama ritim roland oldugunu belli ediyor lesli ve eko verilmiş sanırım gw8 ler kaç mb. sample alıyor

gw8 e sample ses yüklenmiyor...kendi içerisinde 2000 yakın ses ver...
güzel ses elde etmek için uğraşmak gerek..içerisinde 75 adet ana efekt var her efektin ortalama 6-7 seçeniğni hesablarsak ...:)
hafıza problemi yok 256mb

güzelmiş 2, elleri 1000 1400 arası diye duyum aldım ritim yazılabiliyormu? hani bendir def darbuka davul vs var değilmi?

sıfırını zuhalden 1450tl ye aldım evet ritim yazılıyor...

2,elleride 1000 tl ye düşünce belki 1 tane düşünürüm yada acil nakite sıkışan varsa 1000 tl temizine verebilirim amac roland adınada bişeyler yapabilmek ritim olsun ses olsun bi nebzede elimden geleni yapabilmek amacım isim yapmak değil bana ait ritimleri severek kullanmalarını sağlamak bu benim için bir onurdur saygılar

bence 2010 model gw8 1000tl.ye zor düşer.doların düşük seviyelerde olması fiatını sabit tutuyor şu anda.yılbaşından sonra dolar heran zıplayabilir.600tl ye satılan 20 yıllık g-600 lere 1000 basan gw8 in fiatının düşmesi çok zor.1000tl ye satılan gw8 bence problemli olabilir.tozlu topraklı yerlerde kına ve mahalle düğünlerinde hor kullanılmış olabilir.malum toz olayı.bugüne kadar tahminlerimde hiç yanılmadım.önümüzdeki sezon yine pa800-pa80 ve laptopçuların genellikle tercih ettikleri mp3 çalarlı gw8 birinci sırada olacaklar.bekleyelim görelim.saygılar.....

sıfır fiatı utar müzikte kdv dahil 1050 dolar dır.zuhal müzikte ise kdv dahil fiatı 1564.88 tl.dir.saygılar...

üstad sesler güzel. ama işte bir elektro ile iş bitmiyorr. keşke diğer sesler ilede yapsan demo dinlesek. merak eden arkadaşlar açısından iyi olur. sample ses yüklenmemesi kötü bir olay:S