• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw8 ses demo Tanıtım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TUFAN54

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland E-A7
Cevap: Gw8 ses demo Tanıtım

valla süper.işlenirse olur her alet gümbür gümbür.helede rolandsa farkını koyar ortaya...

bu fiyata göre gayet iyi.kimse korg ile yamaha ile ketron ile karşılaştırmasın,çünkü fiyatı 1500-1600 lira ; yamahanın korgun ketronun orgları en az 2000-2500 liradan başlıyor, belki or700-V2 1800 lira 2000 lira civarında. kısacası bu fiyata güzel lezzetli bir yahni ;))

Kadirbey söylediklerinde haklısın ama ben konuya farklı bir bakış açısı getirmek istiyorum. Sadece fiyatına göre bakıldığında bu paraya sanki bu kadar sesler olur gibilerinden anlaşılıyor. Kullanım kolaylığı olarak belki korg yamaha ketronla karşılaştırılamaz ama seslerde özellikle batı seslerde korglada yamahaylada ketronlada karşılaştırılır..

valla piyasada zibil gibi korg için sample ses var.indir indir dene sonuç nane.:D.bence on numara başarılı bir cihaz gw8.ben sadece ekranını sevmedim birde tuşları biraz garip geldi gerçi normaldir piano tuşeyle sürekli çalışınca gw8 in tuşlarını yadırgamış olmam.ama cihaz gerçekten heryönden güzel.kullanımı için bişe diyemeyeceğim.sonuçta kullanan ve memnun olanlar var o zaman mesele yok. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...