• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

hakan3x usb set halaylar (video demo)

Cevap: hakan3x usb set halaylar (video demo)

hakan hocam sana bı soru ama içten cevap isterim
yamaha kullanıyorum or700v2 plus fakat ilerde degıstırcem
korg pa3x için ve tyros 4 için yaptıklarını dınledım gordum ikisinide kullanan sensın
şimdi söle hangisi

dostum tyros 4 derim herzaman. yanlız bi yanlış anlaşılma var, tyros için bugüne kadar benim hiçbi çalışmam olmadı. mega set bana ait değil yani. demoları ben çaldım sadece.

Kardeşim 10 numara olmuş soundlar kaliteli reggeaton'da renk katmış:D

peki hocam tyros 4 için çalısma dusunuyormusun senın korg pa 3x için yapmış olduklarını dinledim gördum cok begendım eline saglık aynı calısmaları tyros4 için yapmalısın

hakan ustam,öncelikle kutlarım demolarını takip ediyorum gerçekden çok güzel çalışmaların,inşallah emeğinin karşılığnı alırsın,düşünüyorumda bir ritim yazmakdan acizim,külfeti ağır işler bu işler,kulakdan öteye beyin yormak gereken işler.!!çalışmalarında başarılar dilerim....

Güzel düşüncelerinizden dolayı teşekkürler dostlar, tyros için bi çalışma planım yok. ancak yamaha dataları kilitleme imkanı sunarsa ondan sonra belki olabilir.

mükemmelll yaww tew nare mircan :) süperdiiii doğuda çok iş görür umarım emeklerinin karşılığını alırsın.

Moderatör tarafında düzenlendi: