• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hayirli olsun

• Konbuyu başlatan Ruhi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 3K

Ruhi

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
YAMAHA OR700 TR V2 - YAMAHA DSR 200
Evet yaklaşık 5 günlük bir aradan sonra, tekrar beraberiz. Siteye o kadar bağımlı hale gelmişiz ki, her gün kaç sefer "Acaba açıldı mı?" diye bakmadan geçemedik. Dün akşam MSN' den konuştuğum bir arkadaşım da aynı şeyi soruyordu. Gerçekten dostlardan bir kaç günlüğüne ayrılmak bile çok kötüydü. Umarım bir daha böyle ayrılıklar olmaz. Tabi her şeyin silinmesi çok kötü olmuş. Bayağı üzüldüm ama sanırım başka seçenek de kalmamıştı. Yine hep birlikte güzel şeyler yapabiliriz sanıyorum. Tüm trakya Müzik ailesine yeni sitemiz hayırlı olsun. Dostlukların ve güzelliklerin devamı dileğiyle, sevgiyle kalın.

sanırım başka seçenek de kalmamıştı. evet
tşk ler rutan hocam saygılar

hepimize hayırlın olsun. bu arada sitede bayağı hızlı olmuş

evet hocam bende üzüldüm ama bir yerdede sevindim çünki site artık kaldırmıyordu sürekli sorunlar çıkıyordu iyi oldu ama insan yinede etkileniyor yani...hayırlı uğurlu olsun inşallah..

Hayırlısı olsun paylaşımlarımızı olabildiğince tekrar koyarız eski günlere tekrara dönmemiz uzun sürmez:D

2005 üyeliğimize elvade dedik desenize :( Ama neyse güzel temizlik olmuş format c:)

bence güzel bir temizlik olmuş, tüm arkadaşlaırımıza sitemiz hayırlı olsun...

daha iyisini yapacak kudret ve kapasite fazlasıyla mevcuttur...haydi kolay gelsin ,,,bismillah....

Moderatör tarafında düzenlendi:
8 yılık Site nasıl olurda bu hale gelir
bunun serveri bulunduğu sunucular yedek
almiyormuydu yada adminler yedek almiyormuydu
açiklama bekliyoruz gerçekten çok üzüldüm trakya muzik için
müzik ile ilgili bir şey ararken ilk bu siteye üye olmuştum
8 yıllık site bitti gitti bir kalemde açiklama bekleiyoruz arkadaşlar
kendi serverinizmi veya hangi hosta bağlisiniz bu sunucu sahibi veya sizler
neden yedek almadınız??