• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ilan panosu Bölüm Kuralları !

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 5K

AdmiN

Timur ilhan
Yönetici
Administrator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
eskibaba.blogspot.com
Enst.
Trakya Müzik
1 - Satacağınız ürün hakkında 1 adet resim eklemelisiniz.
2 - ürün hakkında uygun bir başlık ile detaylı bilgilerle konuyu açmalısınız.
3 - ilan bölümünde kişilerden güven teminat almadıkça yüzyüze alış verişi tavsiye ediyoruz.
4 - Alış satışlarda doğabilecek sorunlarda TM yönetimi Sorumlu değildir.

Cevap: ilan panosu Bölüm Kuralları !

Sevgili Admin ve moderatör arkadaşlar,
-Arıyorum- ilan sayfası ile ilgili de bir düzenleme olması gerektiği kanaatindeyim.

Şöyle ki;
Birşeyi ARIYORUM diye yazıyorsanız ; YA o şey bulunamayan veya az bulunan birşey olması lazım. YA DA sizin aradığınız Kriterlere göre OLMASI LAZIM. Bu kriter'de en başta gelen şey ÜCRET'dir...

Yani örneğin x bir klavye zaten sağda solda burada satışta birçok ilan var. Buna rağmen ARIYORUM diye ilan açılıyorsa mesela ŞU KADAR PARAYA arıyorum yazılması lazım.

Aksi halde "x ürünü arıyorum" diye açılan konular hem konu kirliliğine neden olmakta,hem de gereksiz bana kalırsa. Esasında o tür açılan ilanların sebebini çok iyi biliyoruz bir çoğumuz. Burada 2 neden göze çarpıyor ; ya dolandırıcılık (olan birşeydir) ve ya satıcı geldiği için fiyat öldürme durumu. Bu mantık.

Aradığı fiyatı yazsa kimse birşey demez belki bulur veya bulamaz. Ama öyle değil. x cihazı arıyorum diye kriter belirtilmeyen ilanlar. Arıyorsan Satıyorum bölümünde bir sürü var oraya bakabilirsin. :)

Lütfen kimse üstüne alınmasın yanlış anlamasın. Bugün ARIYORUM pozisyonunda olanlar Yarın SATIYORUM pozisyonunda olabilir. Hepimiz aynı taraftayız. Sadece zamanlarımız farklı.

Silinmiştir..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hazır bir temennide bulunmuşsun bende bulunayım sakıncası yoksa..

Yorum yaptığımız konuları bir sayfada görebilirmiyiz acaba yoksa varda benmi bilmiyorum..Mesela sana bir yorum yapıyorum,üstünden zaman geçiyor,doğal olarak yeni mesajlardan dolayı geri planda kalıyor..Bizde unutuyoruz,belkide önemli bir şeyler yazdık,belki karşı taraf cevap bekliyor..

Yani tek tıkla hangi konulara yorum yaptığımızı sırasına göre görme şansımız varmı? Varsada ben bilmiyorum sanırım..

Onu PROFİL sayfandaki mesaj aboneliklerinden net olarak görebilirsin. Veya kendi isminin üstüne tıklayıp DAHA FAZLA YORUMUNU BUL seçeneğini tıklayıp yorumlarını bulabilirsin. :)

Yalnız bu ARIYORUM meselesi önemli, kaynayıp gözden kaçmaması lazım. ;)

Valla senin yazdıkların tüm aramalarıma rağmen bende gözükmüyor ama istatistikler üzerinden bana ait tüm mesajlardan olayı çözdüm..O kadar bakmama rağmen demekki atlamışım..Şimdi senin konun kaynamasın diye diğer mesajları editleyeceğim..

Satlık Korg İ3 Arıyorum.
Satlık Korg İ3 Arıyorum Lütfen Elinde Olan Arkadaşlar Cep Numaramı Kaydedip beni Ararsanız memnun olurum.Tlf: 0.532.331.75.89. Ayrıca Elinde korg i3 Bulunan Arkadaşlarda kendi Tlf.nı Yazarlarsa memnun olurum.Herkese saygılar sevgiler.Sezai Aldal.